09.10.2020
Paweł Cerkanowicz

Komunikat Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski z dnia 12 października 2020r. w związku z pandemią koronowirusa.

Komunikat Burmistrza Gminy i Miasta Gryfów Śląski z dnia 12 października 2020r. w związku z pandemią koronowirusa.

Szanowni Mieszkańcy

W celu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID – 19 od poniedziałku 12 października 2020 r. wprowadzam do odwołania następujące zasady obsługi interesanta:

  • Kontakt osobisty będzie możliwy tylko w wyjątkowych sytuacjach po uprzednim zgłoszeniu sprawy telefonicznie i ustaleniu, czy kontakt osobisty jest konieczny. Klient zostanie poinformowany gdzie, kiedy i jakie dokumenty należy przedłożyć aby przedmiotową sprawę załatwić. Klientom (w wyjątkowych uzasadnionych przypadkach) zostanie wyznaczona indywidualna godzina przyjęcia, tak aby ograniczyć kontakty osobiste do niezbędnego minimum.
  • Wydawanie uzgodnionych z Klientem dokumentów odbywać będzie się przez okno koło drzwi wejściowych do Centrum Organizacji Pozarządowych.
  • Akt zgonu będzie można uzyskać w Urzędzie Stanu Cywilnego po wcześniejszej rejestracji pod numerem: 75 78 13 403 lub mail usc@gryfow.pl lub 75 78 11 266 mail grunty@gryfow.pl
  • Pozostałe sprawy można zgłaszać przez platformę ePUAP, telefonicznie lub mailowo- dane te zostały zamieszczone na stronie gryfow.pl , facebook
  • Przyjmowanie Mieszkańców w ramach skarg i wniosków oraz innych sprawach w sposób bezpośredni zostaje zawieszone do odwołania.
  • Wszystkie umówione wcześniej spotkania i wizyty zostają odwołane.

Za powstałe niedogodności i utrudnienia przepraszam, ale wynikają one z dbałości o bezpieczeństwo wszystkich Mieszańców.

 

Gryfów Śląski 12.10.2020 rok

/ – / Olgierd Poniźnik

Burmistrz Gminy i Miasta

       Gryfów Śląski

Informator Urzędu Gminy i Miasta

Drukuj/generuj pdf

Na skróty