17.09.2021
Paweł Cerkanowicz

„Snopkowiny” w Uboczu z „Czystym powietrzem”

„Snopkowiny” w Uboczu z „Czystym powietrzem”

Wiele już napisano i powiedziano o bardzo udanych tegorocznych Dożynkach Gminnych w Uboczu – i słusznie oraz zasłużenie. Należy też zauważyć, że liczni uczestnicy tego wydarzenia skorzystali z obecności na imprezie stoiska – mobilnego punktu informacyjno-konsultacyjny Programu „Czyste powietrze”.

Stoisko odwiedził m.in. znany wszystkim aktor  pan Paweł Burczyk, który był jednym z grona Gości zaproszonych na Dożynki. Pan Paweł, sam przekonany do działań na rzecz podniesienia poziomu jakości powietrza, zachęcał innych do wymiany kopciuchów i pozyskiwania dostępnych dotacji na termomodernizację domów i mieszkań.

Bardzo dziękujemy Pani Joannie Czerwiec – Sołtys Ubocza oraz innym współorganizatorom Dożynek Gminnych za pomoc przy zorganizowaniu naszego plenerowego punktu informacyjnego.

Przypominamy, że na bieżąco punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste powietrze” działa stacjonarnie w gryfowskim ratuszu, gdzie można spotkać się z panem Krzysztofem Rozenbajger i porozmawiać na temat pozyskania dotacji na termomodernizację swojego domu lub mieszkania. W tym celu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: 667 813 552 lub mail: czystepowietrze@gryfow.pl

 

Opracował Krzysztof Rozenbajger

Drukuj/generuj pdf

Na skróty