23.03.2021
Paweł Cerkanowicz

KONSULTACJE INDYWIDUALNE ON-LINE

KONSULTACJE INDYWIDUALNE ON-LINE

 

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza osoby/podmioty z obszaru Gminy  Gryfów Śląski do skorzystania z bezpłatnych konsultacji indywidualnych na temat wsparcia ze środków  Funduszy Europejskich.

Podczas indywidualnych konsultacji online, można uzyskać informacje o możliwościach otrzymania  dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o  zasadach ubiegania się o dotacje. Konsultant przedstawi aktualne  możliwości wsparcia – w tym również dotacje i pożyczki finansowane ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie podmioty oraz osoby zainteresowane tematyką wsparcia z Unii Europejskiej (w tym : osoby fizyczne, przedsiębiorcy, jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, organizacje pozarządowe).

Na konsultacje dla Gminy Gryfów Śląski zapraszamy:

25 marca 2021 r. (czwartek)  w  godz. 10.00-12.00

W celu zgłoszenia się na konsultacje online prosimy o przesłanie maila, na adres: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl do 24.03.2021 roku. W tytule maila proszę wpisać: „Konsultacje online – Gryfów Śląski”

W odpowiedzi  uczestnik otrzyma indywidualny link  do rozmowy poprzez ZOOM /Skype. Nie ma potrzeby zakładania kont na tych platformach.

Spotkania będą umawiane na konkretną godzinę.

Konsultacje są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy !

Drukuj/generuj pdf

Na skróty