26.02.2016
Agnieszka Muszka

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Kolacji z artystą”.
Już wkrótce performance w stylu muzyczno-kabaretowym o tematyce jakże sympatycznej i wdzięcznej – o kobietach i ich relacjach z mężczyznami pt. „Gdzie te chłopy?”

13 marca 2016r. (niedziela), godz. 17:00, sala widowiskowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, ul. Kolejowa 33a A świetną zabawę zapewnią ANETA KOLENDO i JACEK GRONDOWY Aneta – niezwykle utalentowany muzyk, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Jest solistką na I oboju w orkiestrze Filharmonii Dolnośląskiej. Fantastycznie śpiewa muzykę rozrywkową, jazz oraz swingowe improwizacje na małej i dużej scenie. Obdarzona niebywałą urodą i zdecydowanym czarującym głosem Artystka przez duże ” A”!

Jacek – wybitny aktor filmowy i teatralny, przy tym niezwykle skromny, normalny i przystojny facet. Związany z Teatrem Norwida w Jeleniej Górze, sceną kabaretową i polskim filmem. Laureat kilku nagród na najlepszego aktora. Każda jego rola porywa, bawi, wzrusza, rozśmiesza do łez, jest dowodem kunsztu i doskonałej kreacji aktorskiej!

oraz

Jelonka Dixie band

Grupa indywidualistów, muzyków Filharmonii Dolnośląskiej, których łączy pasja do grania ambitnej, bardzo energetycznej muzyki.

Bilety w cenie 20 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem tel. 75 78 12 900.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty