18.02.2022
Paweł Cerkanowicz

Organizacja pracy Urzędu Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim od 22.02.2022

Organizacja pracy Urzędu Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim od 22.02.2022

Szanowni Państwo

Biorąc pod uwagę zmniejszającą się ilość zakażeń COVID – 19 oraz łagodzenie obostrzeń pandemicznych uprzejmie informuję, że od dnia 22 lutego 2022 r. w Urzędzie Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim przywracamy bezpośrednią obsługę interesantów według zasad wprowadzonych w życie dnia 21 czerwca 2021 r.

Kasa Urzędu będzie czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 8.00 – 12.00. Uprzejmie proszę Państwa o niegromadzenie się przy kasie i zachowanie dystansu społecznego – co najmniej 1,5 m osoba od osoby.

Sprawy dotyczące stanowisk pracy na parterze – ewidencja ludności, dowody osobiste, odpady komunalne będą załatwiane na parterze w sali organizacji pozarządowych – wejście od postoju TAXI.

Sprawy dotyczące pozostałych stanowisk pracy w Urzędzie będą załatwiane w holu I pietra wraz z dostępem do sekretariatu /pok. 9/. Prosimy także o zachowanie dystansu społecznego.

Jeżeli do dnia 22 lutego 2022 r. nie ulegną zmianie przepisy, to w Urzędzie obowiązują maseczki ochronne.

Środy nadal zostaną dniami, w których nie będą obsługiwani bezpośrednio interesanci, wszelkie sprawy w tym dniu będą załatwiane telefonicznie lub e mailowo.

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszam.

 

/-/ Olgierd Poniźnik

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski

Drukuj/generuj pdf

Na skróty