19.04.2018
Agnieszka Muszka

Ogłoszenie ZBGK i M

Ogłoszenie ZBGK i M

Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gryfowie Śląskim informuje, że w dniu 24 kwietnia 2018 roku  od godziny 8°° z powodu prac wykonywanych przez Firmę Pri „Hemax” związanych z przepięciem sieci wodociągowej w ulicy partyzantów nastąpi  przerwa w dostawie wody do odbiorców następujących ulic:
Malownicza; Wiosenna; Lubańska; Garncarska; Plac Kościelny; Rynek; Grodzka; Partyzantów; Felczerska; Wojska Polskiego; Młyńska; Zaułek; Bankowa; Garbarska; Rybna; Sanatoryjna;
Rzeczna; Zakątek; Lwowska; Źródlana; Zielona; Kolejowa (od Pl. Kościelnego do ul. Uczniowskiej); Lipowa, Wąska.
W pozostałych częściach Gryfowa Śląskiego mogą nastąpić przerwy w dostawach wody.
Przewidywany  czas  zakończenia  robót godzina 17°°.
Za niedogodności przepraszamy.

Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gryfowie Śląskim informuje, że w dniu 24 kwietnia 2018 roku (wtorek) od godziny 8°° z powodu prac wykonywanych przez Firmę PRI „Hemax” związanych z przepięciem sieci wodociągowej w ulicy partyzantów nastąpi  przerwa w dostawie wody do odbiorców następujących ulic:Malownicza; Wiosenna; Lubańska; Garncarska; Plac Kościelny; Rynek; Grodzka; Partyzantów; Felczerska; Wojska Polskiego; Młyńska; Zaułek; Bankowa; Garbarska; Rybna; Sanatoryjna;Rzeczna; Zakątek; Lwowska; Źródlana; Zielona; Kolejowa (od Pl. Kościelnego do ul. Uczniowskiej); Lipowa, Wąska. W pozostałych częściach Gryfowa Śląskiego mogą nastąpić przerwy w dostawach wody.

Przewidywany  czas  zakończenia  robót godzina 17°°.
Za niedogodności przepraszamy.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty