25.09.2014
Agnieszka Muszka

Nowy nabór

Nowy nabór

Wraz z początkiem sierpnia do treningów wrócili młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej z Gryfowa Śląskiego. Wielu przedszkolaków uzyskało wiek żaka i przeszło do starszej grupy. We wrześniu nadszedł z kolei czas na otwarcie list akademii na nowych rządnych sportowych emocji młodych piłkarzy. 

Jak co roku bramy akademii otwierają się na nowych 4-latków (rocznik 2010), którym w trakcie zajęć organizatorzy starają się przybliżyć piłkę nożną poprzez kolorowy świat bajek i baśni. Zajęcia dla najmłodszych są prowadzone dwa razy w tygodniu po 60 min, a zapisy do grup kończą się wraz z zapełnieniem listy chętnych, przy założeniu, iż grupy nie przekraczają 15 piłkarzy przypadających na 1 trenera.

– Poprzez taką liczebność i przedział czasu możemy w najlepszy sposób trafić do młodego adepta akademii – mówi Krzysztof Gajewski z gryfowskiej Akademii Piłkarskiej. – Nabory prowadzimy w rocznikach od 2010 do 2004 w tym również chłopców o zamiłowaniach bramkarskich. Treningi dla grup już istniejących, odbywają się w formie dwóch treningów tygodniowo po 90 min.

Na terenie Gryfowa Śl. funkcjonują trzy grupy treningowe, które obecnie trenują na Orliku przy gimnazjum, natomiast od października w sali gimnazjum. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Krzysztofem Gajewskim, opiekunem oddziału, pod numerem tel. 507-828-309.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty