11.10.2007
Agnieszka Muszka

Giełda Staroci

Giełda Staroci

13 października (sobota) na gryfowskim rynku już po raz drugi zorganizowana zostanie Giełda Staroci. Chętnych zapraszamy od godz. 8.00.  Zapraszamy wszystkich amatorów niekonwencjonalnych zakupów na gryfowski rynek.

Chcemy, by Giełda stała się wizytówką naszego miasta i odbywała się regularnie. Czy nam się to uda, zależy też od Państwa. Każdy z nas chce, żeby w mieście zaczęło się coś dziać. Dlatego też prosimy o pomoc w tym, aby Gryfów stał się jednym z tych miasteczek, w którym odbywają się giełdy staroci przyciągają rzesze kupujących i sprzedających.


Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gryfowa i okolic, chętnych do wzięcia udziału w Giełdzie. Specjalne zaproszenie kierujemy do lokalnych kolekcjonerów, którzy mieliby ochotę sprzedać, bądź kupić pamiątki. Do dyspozycji sprzedających będzie cały rynek. Każdy, kto ma w domu niepotrzebne, ale w dobrym stanie rzeczy, np. książki, pamiątki, zabawki, będzie mógł je sprzedać. Zapraszamy lokalnych artystów i rzemieślników, do zaprezentowania i sprzedaży swoich prac.Rezerwacja miejsca jest płatna: 5 zł od osoby dorosłej i 3 zł od dziecka. Informacji udziela i zgłoszenia przyjmuje w bibliotece Marta Niebieszczańska, codziennie od godz. 10.00 do 17.00, a w środy od 10.00 do 15.00, tel. 075 78 13 387.Dziękujemy Jerzemu i Mirosławie Horbaczom za pomoc przy realizacji I giełdy i wsparcie finansowe.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty