13.07.2011
Agnieszka Muszka

Bieg na 4,5 km

Bieg na 4,5 km

Już po raz ósmy w trakcie trwania Lwóweckiego Lata Agatowego odbędzie się Bieg Szlakiem Agatowym. Start w Płóczkach Górnych koło Lwówka Śląskiego 16 lipca o godzinie 10. Dystans jaki będą musieli pokonać uczestnicy biegu to 4,5 kilometra. Dla najlepszych przewidziano nagrody pieniężne.

W VIII Biegu Szlakiem Agatowym mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Zawodnicy będą podzielenia na kilka kategorii wiekowych. Mężczyźni będą klasyfikowani między innymi w różnych kategoriach od 18 do 60 lat i więcej. Kobiety od 18 do 35 lat i więcej. Bieg odbędzie się 16 lipca o godzinie 10 w Płóczkach Górnych koło Lwówka Śląskiego, start przy szkole podstawowej. Wcześniej będzie trzeba się zapisać, a zapisy ruszają już o godzinie 8.30 w szkole podstawowej. Dystans jaki będą musieli pokonać zawodnicy to 4,5 kilometra.

Bieg Szlakiem Agatowym odbędzie się bez względu na pogodę. Dla najlepszych przewidziano nagrody pieniężne. Za pierwsze miejsce 300 zł, drugie 200 zł i trzecie 100 złotych. Oprócz tego najlepsi w swojej kategorii wiekowej otrzymają medale agatowe.

Organizatorem biegu jest klub MKS Piast, stowarzyszenie Maltanowo i Szkoła Podstawowa w Płóczkach.

 

 

żródło>>

Drukuj/generuj pdf

Na skróty