12.05.2014
Agnieszka Muszka

Turystyczny grant

Turystyczny grant

Włodarze Gryfowa Śl. właśnie otrzymali grant w postaci zadania pn. „Gryfów Śl. poznajemy i dzięki multimediom tu przyjedziemy”. 

– W ramach tego projektu zrealizujemy trzy działania. Będzie to wydanie mapy turystycznej w nakładzie 2000 egzemplarzy, która będzie dostępna także w wersji elektronicznej. Poza tym przygotowany zostanie spacer wirtualny oraz film promocyjny – mówi Agnieszka Muszka z Centrum Informacji Turystycznej w Gryfowie Śl. – Całość tego projektu kosztować będzie w sumie 16.617 zł, z czego wkład własny naszej gminy to około 6 tys. zł.
Termin wykonania zadania jest przewidziany do września br., ale wszystko wskazuje na to, że całość gotowa będzie jeszcze przed wakacjami. Wszystko po to, by na turystycznym szlaku Gryfów mógł zaistnieć w całej okazałości, przyciągając turystów do tego urokliwego zakątka Dolnego Śląska.

– W ramach tego projektu zrealizujemy trzy działania. Będzie to wydanie mapy turystycznej w nakładzie 2000 egzemplarzy, która będzie dostępna także w wersji elektronicznej. Poza tym przygotowany zostanie spacer wirtualny oraz film promocyjny – mówi Agnieszka Muszka z Centrum Informacji Turystycznej w Gryfowie Śl

– Całość tego projektu kosztować będzie w sumie 16.617 zł, z czego wkład własny naszej gminy to około 6 tys. zł. Termin wykonania zadania jest przewidziany do września br., ale wszystko wskazuje na to, że całość gotowa będzie jeszcze przed wakacjami. Wszystko po to, by na turystycznym szlaku Gryfów mógł zaistnieć w całej okazałości, przyciągając turystów do tego urokliwego zakątka Dolnego Śląska.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty