08.06.2016
Agnieszka Muszka

Teatr Nasz w Gryfowie Śląskim

Teatr Nasz w Gryfowie Śląskim

12 czerwca (niedziela) o godz. 16.00 w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Gryfowie Śląskim gościnnie wystąpi kultowy TEATR NASZ w programie „Wieczór kabaretowy”. Bilety w cenie 30 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem, tel. 75 78 12 900.

Bilety w cenie 30 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numerem
tel. 75 78 12 900.Bilety w cenie 30 zł. Uwaga!!! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów. Odbiór zarezerwowanych biletów w siedzibie M-GOK przy ul. Kolejowej 33a. Więcej informacji oraz rezerwacje pod numeremtel. 75 78 12 900.

Teatr został założony w 1991 r. w Michałowicach koło Szklarskiej Poręby przez małżeństwo zawodowych aktorów — Jadwigę i Tadeusza Kutów. Przez 25 lat Teatr Nasz zrealizował ponad 40 autorskich premier, zdobywając serca wielu widzów, którzy wracają w Karkonosze, nierzadko z bardzo odległych zakątków świata, na spotkanie z dobrą piosenką, inteligentnym dowcipem i refleksją. Obecnie to wyjątkowe miejsce tworzy wraz z nimi znakomity muzyk, Jacek Szreniawa.
Wieczór kabaretowy to jak piszą o sobie wspaniali aktorzy:
To takie spotkanie z naszymi widzami, w którym każdy z nas daje to, co ma najlepszego : Tadeusz ze swadą zabawia widzów monologami, skeczami, których jest autorem i niezrównanym interpretatorem. Stworzył plejadę niesamowitych postaci kabaretowych. Są to perełki kunsztu aktorskiego. Powiedzonka jego bohaterów weszły na stałe do naszego życia – „podróże kształcom ludzi wykształconych…, dlaczego, pytam łaj…”. I to cudowne słowotwórstwo – penetratka, zazębie siekaczy górnych, ciumlaczek, ciumak itp.
Jadwiga śpiewa. Wyśpiewuje swoją duszę – dostała od natury wielki dar – umie rozśmieszać do łez i wzruszać do łez. I wciąż to umie. Mocny głos, który przenika do głębi.
Jacek gra i śpiewa. Znakomity muzyk. Multiinstrumentalista – gra na gitarach, klarnecie, saksofonie. I to jak gra! Artysta o wyjątkowej wrażliwości.
Te wieczory tworzą się czasem na gorąco, artyści improwizują. Jadwiga powiada, że są aktorami jazzowymi:-) Spotkanie z humorem i piosenką lubi trwać dwie godziny, a i tak słychać – bis!
Autor tekstu – Tadeusz Kuta 
Obsada — Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta 
Kompozytor i aranżer — Jacek Szreniawa

Teatr został założony w 1991 r. w Michałowicach koło Szklarskiej Poręby przez małżeństwo zawodowych aktorów — Jadwigę i Tadeusza Kutów. Przez 25 lat Teatr Nasz zrealizował ponad 40 autorskich premier, zdobywając serca wielu widzów, którzy wracają w Karkonosze, nierzadko z bardzo odległych zakątków świata, na spotkanie z dobrą piosenką, inteligentnym dowcipem i refleksją. Obecnie to wyjątkowe miejsce tworzy wraz z nimi znakomity muzyk, Jacek Szreniawa.Wieczór kabaretowy to jak piszą o sobie wspaniali aktorzy:To takie spotkanie z naszymi widzami, w którym każdy z nas daje to, co ma najlepszego : Tadeusz ze swadą zabawia widzów monologami, skeczami, których jest autorem i niezrównanym interpretatorem. Stworzył plejadę niesamowitych postaci kabaretowych. Są to perełki kunsztu aktorskiego. Powiedzonka jego bohaterów weszły na stałe do naszego życia – „podróże kształcom ludzi wykształconych…, dlaczego, pytam łaj…”. I to cudowne słowotwórstwo – penetratka, zazębie siekaczy górnych, ciumlaczek, ciumak itp.Jadwiga śpiewa. Wyśpiewuje swoją duszę – dostała od natury wielki dar – umie rozśmieszać do łez i wzruszać do łez. I wciąż to umie. Mocny głos, który przenika do głębi.Jacek gra i śpiewa. Znakomity muzyk. Multiinstrumentalista – gra na gitarach, klarnecie, saksofonie. I to jak gra! Artysta o wyjątkowej wrażliwości.Te wieczory tworzą się czasem na gorąco, artyści improwizują. Jadwiga powiada, że są aktorami jazzowymi:-) Spotkanie z humorem i piosenką lubi trwać dwie godziny, a i tak słychać – bis!Autor tekstu – Tadeusz Kuta Obsada — Jadwiga Kuta, Tadeusz Kuta Kompozytor i aranżer — Jacek Szreniawa

Drukuj/generuj pdf

Na skróty