12.06.2017
Agnieszka Muszka

Sukces leśnika z ZSO i Z w Gryfowie Śląskim

Sukces leśnika z ZSO i Z w Gryfowie Śląskim

Damian Wroński uczeń klasy II Technikum w zawodzie technik leśnik Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim jest LAUREATEM II etapu V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Eko w kategorii przyrodniczo-leśnej. Damian zajął 5 miejsce, otrzymując 21,5 pkt i został zakwalifikowany do otrzymania nagrody. 
Prace pięciu najlepszych Laureatów II etapu V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO w każdej z kategorii zostaną zaprezentowane w formie wystawy na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi lub opublikowane na stronie internetowej Uczelni.  
Opiekun  Marta Rogólska

Damian Wroński uczeń klasy II Technikum w zawodzie technik leśnik Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim jest LAUREATEM II etapu V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Eko w kategorii przyrodniczo-leśnej.

Damian zajął 5 miejsce, otrzymując 21,5 pkt i został zakwalifikowany do otrzymania nagrody. Prace pięciu najlepszych Laureatów II etapu V Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO w każdej z kategorii zostaną zaprezentowane w formie wystawy na terenie Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi lub opublikowane na stronie internetowej Uczelni. 

Opiekun  Marta Rogólska

Drukuj/generuj pdf

Na skróty