19.09.2011
Agnieszka Muszka

Pogodowa promocja

Pogodowa promocja

W sobotni poranek 10 września Proszówkę odwiedził Tomasz Zubilewicz z ekipą TVN Meteo oraz TVN 24. 
To dla nas ogromne wyróżnienie. Promocja organizowana była w ramach projektu „Turystyczna Brama Sudetów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Goście zaproszeni: Anna Zawisza ze Stowarzyszenia Rozwoju Proszówki i Jan Wysopal z Towarzystwa Miłośników Gryfowa mieli okazję zaprezentować walory turystyczne Gryfowa, Proszówki i okolic. 
W tym dniu pogoda dopisała, mieliśmy idealne warunki do nagrania materiału na tle malowniczego Pogórza Izerskiego. Świetnie widoczna była także Śnieżka. Pan Tomasz Zubilewicz był zachwycony naszymi atrakcjami turystycznymi, lecz niestety czas antenowy był ograniczony. Transmisje prognozy pogody z wypowiedziami gości zaproszonych można było oglądać na żywo na kanale TVN Meteo oraz TVN 24 przez całą sobotę 10.09.2011 roku. 
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Starostwie Lwóweckiemu za zaproszenie do współpracy. A ekipę TVN na czele z Panem Tomaszem Zubilewiczem zapraszamy częściej do odwiedzania przepięknych terenów powiatu lwóweckiego. 

W sobotni poranek 10 września Proszówkę odwiedził Tomasz Zubilewicz z ekipą TVN Meteo oraz TVN 24. To dla nas ogromne wyróżnienie. Promocja organizowana była w ramach projektu „Turystyczna Brama Sudetów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. 

Goście zaproszeni: Anna Zawisza ze Stowarzyszenia Rozwoju Proszówki i Jan Wysopal z Towarzystwa Miłośników Gryfowa mieli okazję zaprezentować walory turystyczne Gryfowa, Proszówki i okolic. W tym dniu pogoda dopisała, mieliśmy idealne warunki do nagrania materiału na tle malowniczego Pogórza Izerskiego. Świetnie widoczna była także Śnieżka. Pan Tomasz Zubilewicz był zachwycony naszymi atrakcjami turystycznymi, lecz niestety czas antenowy był ograniczony. Transmisje prognozy pogody z wypowiedziami gości zaproszonych można było oglądać na żywo na kanale TVN Meteo oraz TVN 24 przez całą sobotę 10.09.2011 roku. Jeszcze raz bardzo dziękujemy Starostwie Lwóweckiemu za zaproszenie do współpracy. A ekipę TVN na czele z Panem Tomaszem Zubilewiczem zapraszamy częściej do odwiedzania przepięknych terenów powiatu lwóweckiego. 

Drukuj/generuj pdf

Na skróty