31.07.2018
Agnieszka Muszka

Oszczędzaj wodę!

Oszczędzaj wodę!

W związku z SUSZĄ i obniżaniem się zwierciadeł wód podziemnych Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej      i Mieszkaniowej prosi wszystkich mieszkańców Gminy           i Miasta Gryfów Śląski o racjonalne gospodarowanie wodą uzdatnioną, dostarczaną z wodociągu miejskiego.
APELUJEMY o zminimalizowanie wykorzystania wody do podlewania ogrodów, działek oraz mycia samochodów. 
Liczymy na poważne potraktowanie niniejszej prośby.
Dalszy brak opadów atmosferycznych i korzystanie z wody  w sposób nieograniczony, może doprowadzić do sytuacji,                w której zużywanie wody na cele inne niż spożywcze                          i higieniczne, będzie zakazane.
W związku z zaistniałą sytuacją mogą nastąpić spadki ciśnienia wody w sieci za co przepraszamy.

W związku z suszą i obniżaniem się zwierciadeł wód podziemnych Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prosi wszystkich mieszkańców Gminy i Miasta Gryfów Śląski o racjonalne gospodarowanie wodą uzdatnioną, dostarczaną z wodociągu miejskiego. APELUJEMY o zminimalizowanie wykorzystania wody do podlewania ogrodów, działek oraz mycia samochodów. Liczymy na poważne potraktowanie niniejszej prośby.Dalszy brak opadów atmosferycznych i korzystanie z wody w sposób nieograniczony, może doprowadzić do sytuacji, w której zużywanie wody na cele inne niż spożywcze i higieniczne, będzie zakazane. W związku z zaistniałą sytuacją mogą nastąpić spadki ciśnienia wody w sieci za co przepraszamy.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty