05.09.2012
Agnieszka Muszka

Konkurs

Konkurs

Jeżeli jesteście gotowi zaprezentować szerzej swój talent to ogłaszamy, że Dolnośląska Liga Talentów czeka na Was!

DOLNY ŚLĄSK POSZUKUJE TALENTÓW!

Witamy na stronie Dolnośląskiej Ligi Talentów. Od dzisiaj, aż do październikowych finałów, będziecie mogli śledzić przebieg konkursu, oglądać zdjęcia.

RADEK MOŁOŃ: KTO ZOSTANIE GWIAZDĄ?

Wicemarszałek Radosław Mołoń przesyła kilka słów zachęcających, aby sprawdzić się w DLT. A co ma do tego gitara i rock? Przeczytajcie!

12345
ROZPOCZYNA SIĘ DOLNOŚLĄSKA LIGA TALENTÓW
Dolnośląska Liga Talentów organizowana jest przez Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu we współpracy z Miastem Legnica, Gminą Miejską Kamienna Góra, Gminą Krośnice oraz Miastem Oleśnica, pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego. Przedsięwzięcie ma promować amatorskie grupy artystyczne z naszego regionu. Stąd atrakcyjna i nowoczesna formuła – talent show. DLT to konkursowy przegląd amatorskich zespołów artystycznych i solistów. Konkurs rozpocznie się 22 września i potrwa do 13 października 2012 roku. Podzielony będzie na dwa etapy, a uczestnicy będą prezentować się w następujących kategoriach: zespoły muzyczne, soliści, taniec oraz małe formy teatralne i kabaretowe. Przegląd obejmuje Eliminacje i Finał. Organizowane one będą w różnych miastach Dolnego Śląska. W ich wyniku wyłoniony zostanie Talent Roku, który otrzyma nagrodę z rąk Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego. Przebieg Eliminacji rejestrować będzie Telewizja Wrocław. Każda Eliminacja trwa jeden dzień i odbywa się w sali widowiskowej z udziałem publiczności. Zapraszanych do udziału w każdej Eliminacji będzie ok. 20 zespołów i solistów z regionu. Występy oceniać będzie Jury, złożone ze znanych osób ze świata kultury. Każdy uczestnik Ligi otrzyma punkty w skali od 1 do 10 za jakość występów artystycznych. Tak jak w talent show, jurorzy uzasadnią swoją ocenę, a suma przyznanych przez nich punktów decydować będzie o przejściu do finału Dolnośląskiej Ligi Talentów. 5 najlepszych uczestników każdej Eliminacji weźmie udział w finale.

 

szczegóły na: http://www.dolita.pl/konkurs/

Drukuj/generuj pdf

Na skróty