05.12.2014
Agnieszka Muszka

Gryfowskie bruki i filmowe sztuki

Gryfowskie bruki i filmowe sztuki

Taki właśnie tytuł miała prelekcja, która 21 listopada br. zorganizowana została przez Towarzystwo Miłośników Gryfowa w Galerii ECKI w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy.

– Dopisali zaproszeni goście o olbrzymiej wiedzy o naszym mieście, a co najważniejsze o dużym poczuciu humoru – zapewnia Jan Wysopal, prezes TMG.

Poza tym podczas spotkania wręczone zostały nagrody w konkursie fotograficznym ogłoszonym wcześniej przez Towarzystwo. Wśród zwycięzców znalazła się Anna Maria Zaborowska. Po prelekcji nastąpiła część nieoficjalna. Był czas na rozmowy i wspomnienia. Brakowało tylko muzyki do tańca, ale organizatorzy spotkania obiecują, że następnym razem coś wspólnie da się wykombinować.

– Chciałem serdecznie podziękować koleżankom z naszego Towarzystwa: pani Anicie, Angeli i Barbarze, a także kolegom Jurkowi, Frankowi, Januszowi oraz Lechowi za pomoc i zaangażowanie w organizację naszego fantastycznego przedsięwzięcia. Duże dzięki za pomoc techniczną niezawodnemu Pawłowi Rubajowi. Osobne podziękowania dla pana Jerzego Horbacza – bez słodyczy jego ciast i tortów nie było by tego gryfowskiego klimatu – podkreśla Jan Wysopal.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty