12.05.2014
Agnieszka Muszka

Fitnesspark w Wieży

Fitnesspark w Wieży

Fitnesspark w Wiezy to przedsięwzięcie nie tylko dla mieszkańców wsi, ale także dla miasta. Po dokonaniu konkretnych przygotowań będzie można przystąpić do realizacji zamierzenia, którego inicjatorką jest Renata Adamska – członek rady sołeckiej wsi Wieża. 

– Obecnie w miejscu usytuowania fitnessparku trwają prace porządkowe i przygotowawcze do budowy ogrodzenia i ustawienia nowych urządzeń – mówi Renata Adamska. – W tym roku zamierzamy nabyć jeden sprzęt fitness. Będzie to oferta skierowana do dzieci, bowiem ma to być taki specjalny bujak. Jednak znajdzie się coś dla osób starszych, ale to już niebawem. 
Jak mówi inicjatorka przedsięwzięcia – będzie to inwestycja wieloetapowa. Wszystko rozbija się bowiem o pieniądze. Koszt jednego takiego urządzenia to ok. 5 tys. zł. Część z pewnością dofinansuje gmina, a reszta powstanie w miarę posiadanych środków.

– Obecnie w miejscu usytuowania fitnessparku trwają prace porządkowe i przygotowawcze do budowy ogrodzenia i ustawienia nowych urządzeń – mówi Renata Adamska. 

– W tym roku zamierzamy nabyć jeden sprzęt fitness. Będzie to oferta skierowana do dzieci, bowiem ma to być taki specjalny bujak. Jednak znajdzie się coś dla osób starszych, ale to już niebawem. Jak mówi inicjatorka przedsięwzięcia – będzie to inwestycja wieloetapowa. Wszystko rozbija się bowiem o pieniądze. Koszt jednego takiego urządzenia to ok. 5 tys. zł. Część z pewnością dofinansuje gmina, a reszta powstanie w miarę posiadanych środków.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty