14.08.2015
Agnieszka Muszka

Czeka na zagospodarowanie

Czeka na zagospodarowanie

Czeka na zagospodarowanie
(GRYFÓW ŚLĄSKI) Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu, w ramach zapewnienia odpowiedniej jakości usług dentystycznych gmina Gryfów Śl. podpisała umowę dzierżawy z gabinetem stomatologicznym, który będzie się mieścił w Gryfowie Śl. przy ul. Kolejowej 45 – w dawnej siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. 
– Inwestorka zobowiązała się do zagospodarowania pomieszczeń na własny koszt oraz zorganizowania tam nowoczesnego gabinetu, który będzie przyjmował pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia – mówi zastępca burmistrza Andrzej Tartak.
We wspomnianym obiekcie są jeszcze wolne pomieszczenia, które czekają na zagospodarowanie. Wśród nich jest duża sala, która może służyć np. gabinetom rehabilitacji lub fizjoterapii.
(ADG)
Żródło: Ziemia Lubańska

  Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu społecznemu, w ramach zapewnienia odpowiedniej jakości usług dentystycznych gmina Gryfów Śl. podpisała umowę dzierżawy z gabinetem stomatologicznym, który będzie się mieścił w Gryfowie Śl. przy ul. Kolejowej 45 – w dawnej siedzibie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. 

–      Inwestorka zobowiązała się do zagospodarowania pomieszczeń na własny koszt oraz zorganizowania tam nowoczesnego gabinetu, który będzie przyjmował pacjentów w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia – mówi zastępca burmistrza Andrzej Tartak.

We wspomnianym obiekcie są jeszcze wolne pomieszczenia, które czekają na zagospodarowanie. Wśród nich jest duża sala, która może służyć np. gabinetom rehabilitacji lub fizjoterapii.(ADG)

Żródło: Ziemia Lubańska

Drukuj/generuj pdf

Na skróty