11.10.2013
Agnieszka Muszka

Zmiany w ratuszu

Zmiany w ratuszu

Od 1 października br. burmistrz Olgierd Poniźnik nie ma już zastępcy. Wszystko za sprawą odejścia Edyty Wilczackiej, dotychczas pełniącej tę funkcję, i objęcia stanowiska zastępcy kierownika Oddziału Dolnośląskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych we Lwówku Śl. Kompetencje w zakresie kierowania Wydziałem Technicznym burmistrz Gryfowa Śl. powierzył Andrzejowi Tartakowi. Uroczyste pożegnanie miało miejsce 30 września br. podczas sesji Rady Miejskiej oraz przy okazji popołudniowego spotkania z pracownikami ratusza. Była to sposobność do wdzięczności i podsumowań.

Jestem wdzięczna za tą wieloletnią współpracę zarówno panu burmistrzowi, kierownikom jednostek gminnych, jak i wszystkim pracownikom samorządowym naszej gminy – powiedziała m.in. Edyta Wilczacka. – Miałam okazję poznać blaski i cienie pracy w kolejnym samorządzie i dzięki temu wzbogacić swoje zawodowe doświadczenie. To jest dla mnie coś niezwykle cennego, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.

Z kolei burmistrz Olgierd Poniźnik stwierdził, że tak naprawdę trudno się żegnać, bo przecież Lwówek Śl. nie jest aż tak daleko, a nie raz przyjdzie władzom Gryfowa i DZMiUW podejmować wspólne działania, jak choćby trwająca właśnie regulacja Olszówki, która prowadzona będzie aż do października 2014 roku. Nowe miejsce pracy, to nowe wyzwania i projekty, które z pewnością przysporzą wielu kolejnych i cennych doświadczeń.

Skoro pożegnanie, to nie mogło zabraknąć życzeń, kwiatów, drobnych upominków i smacznego tortu, który znakomicie podkreślił rangę spotkania i wartość współpracy, która właśnie weszła na całkiem nowe tory.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty