11.02.2019
Agnieszka Muszka

Zapraszamy na zajęcia do Proszówki

Zapraszamy na zajęcia do Proszówki

Stowarzyszenie Rozwoju Proszówki od 02.01.2019r. do 31.03.2019r. w sołectwie Proszówka realizuje projekt „Rozwój oferty na funkcjonowanie i wykorzystanie świetlicy wiejskiej w Proszówce jako miejsca integracji społecznej”, dofinansowanego w ramach grantu od Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo Izerskie”.

 W ramach jego realizacji w styczniu i lutym odbyły się w świetlicy, w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00 zajęcia fitness dla każdego prowadzone przez Gosię Klimko – Pawłowską oraz równolegle na małej sali zajęcia kreatywna plastyka dla dzieci prowadzone przez Anię Zawisza-Paliwoda. Dodatkowo przeprowadzone zostały spotkania, porady z dietetykiem Panią Izabelą Potrzebowską – Kniaziuk. W okresie feryjnym natomiast zajęcia dla dzieci uatrakcyjnione zostały w dniu 30.01.2019 Balem Przebierańców oraz 07.02.2019 teatrzykiem pt. „Przygody Misia Podróżnika”. Taka forma spędzania czasu ferii w sołectwie Proszówka odbyła się po raz pierwszy i cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci z całej gminy.
Zapraszamy wszystkich chętnych małych i dużych do korzystania z oferty naszego projektu. W marcu zajęcia rozszerzone zostaną o spotkania w terenie z instruktorem nordic walking Andrzejem Kniaziuk. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny oraz bez ograniczeń wieku. 
Więcej szczegółów oraz fotorelacja z realizacji projektu na facebooku /Stowarzyszenie Rozwoju Proszówki/. 
Anna Zawisza-Paliwoda 

W ramach jego realizacji w styczniu i lutym odbyły się w świetlicy, w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18:00 zajęcia fitness dla każdego prowadzone przez Gosię Klimko – Pawłowską oraz równolegle na małej sali zajęcia kreatywna plastyka dla dzieci prowadzone przez Anię Zawisza-Paliwoda. Dodatkowo przeprowadzone zostały spotkania, porady z dietetykiem Panią Izabelą Potrzebowską – Kniaziuk. W okresie feryjnym natomiast zajęcia dla dzieci uatrakcyjnione zostały w dniu 30.01.2019 Balem Przebierańców oraz 07.02.2019 teatrzykiem pt. „Przygody Misia Podróżnika”. Taka forma spędzania czasu ferii w sołectwie Proszówka odbyła się po raz pierwszy i cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci z całej gminy.Zapraszamy wszystkich chętnych małych i dużych do korzystania z oferty naszego projektu. W marcu zajęcia rozszerzone zostaną o spotkania w terenie z instruktorem nordic walking Andrzejem Kniaziuk. Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny oraz bez ograniczeń wieku. Więcej szczegółów oraz fotorelacja z realizacji projektu na facebooku /Stowarzyszenie Rozwoju Proszówki/. 

Anna Zawisza-Paliwoda 

Drukuj/generuj pdf

Na skróty