11.05.2017
Agnieszka Muszka

Zapisy do szkółki piłkarskiej

Zapisy do szkółki piłkarskiej

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do zapisania swoich pociech do nowo utworzonej grupy skrzatów-przedszkolaków ( zapisy od 4 roku życia) -na zajęcia z piłki nożnej . Zajęcia prowadzone w naszej szkółce piłkarskiej są formą zachęcenie dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami.        Są odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców ,chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju 
fizycznego i motorycznego. Zajęcia prowadzimy przez prawie cały rok kalendarzowy . ( zapisy telefonicznie : 669 775 771 lub 888 866 680 )

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców do zapisania swoich pociech do nowo utworzonej grupy skrzatów-przedszkolaków ( zapisy od 4 roku życia) na zajęcia z piłki nożnej. Zajęcia prowadzone w naszej szkółce piłkarskiej są formą zachęcenie dzieci do podejmowania aktywności fizycznej opartej na ćwiczeniach z piłkami. Są odpowiedzią na potrzebę realizacji zainteresowań ruchowych przedszkolaków oraz ich rodziców ,chcących zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do rozwoju fizycznego i motorycznego. Zajęcia prowadzimy przez prawie cały rok kalendarzowy ( zapisy telefonicznie : 669 775 771 lub 888 866 680 ).


Drukuj/generuj pdf

Na skróty