23.05.2014
Agnieszka Muszka

Wyścig kolarski

Wyścig kolarski

       W dniu  30 maja  2014 roku (piątek)  około godz.  14:30 – 15:45  przez teren naszej  gminy i miasto Gryfów Śląski  będzie  przejeżdżał   XXII Międzynarodowy  Wyścigu 
Kolarski „BAŁTYK  – KARKONOSZE  Tour”, etap VI Kożuchów – Leśna. 

       W dniu 30 maja 2014 roku (piątek) około godz. 14:30 – 15:45 przez teren naszej gminy i miasto Gryfów Śląski będzie przejeżdżał XXII Międzynarodowy Wyścig Kolarski „BAŁTYK – KARKONOSZE Tour”, etap VI Kożuchów – Leśna. 

       Trasa wyścigu w naszej Gminie  przebiega przez  sołectwa:  Wolbromów- Rząsiny- Ubocze  w  kierunku Olesznej Podgórskiej i        Lubomierza,   następnie  drogą  krajową  przez Krzewie  Wielkie  do  Gryfowa  Śląskiego,   przez  sołectwo  Wieża  i do Leśnej. 
W  naszym  mieście kolarze przejadą   ulicami: Jeleniogórska, Kolejowa, Uczniowska, Lwowska,  Lubańska, Rynek, Sanatoryjna .   

Trasa wyścigu w naszej Gminie przebiega przez sołectwa: Wolbromów – Rząsiny – Ubocze w kierunku Olesznej Podgórskiej i Lubomierza, następnie drogą krajową przez Krzewie Wielkie do Gryfowa Śląskiego, przez sołectwo Wieża i do Leśnej. W naszym mieście kolarze przejadą ulicami: Jeleniogórska, Kolejowa, Uczniowska, Lwowska, Lubańska, Rynek, Sanatoryjna.

Lotna premia odbędzie się na gryfowskim Rynku około godz. 15:10. 

Organizatorzy proszą o zachowanie ostrożności podczas przejazdu wyścigu i stosowanie się do poleceń służb porządkowych. W przypadku rozwieszenia taśm ostrzegawczych prosimy nie wjeżdżać na trasę przejazdu kolarzy.  

Równocześnie prosimy o gorący i sportowy doping na trasie przejazdu przez naszą Gminę. 

   

Drukuj/generuj pdf

Na skróty