28.04.2009
Agnieszka Muszka

Wybory do Europarlamentu

Wybory do Europarlamentu

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą sięw niedzielę 7 czerwca 2009 r. Szczegółowe informacje dotyczące głosowania znajdują się na obwieszczeniach wyborczych rozwieszonych w gablotach na terenie gminy. W dalszej części artykułu prosimy o zapoznanie się ze zmianami, jakie nastąpiły w niektórych obwodach.

1. Decyzją Rady Miejskiej Gminy Gryfów Śląski utworzono dodatkowy obwód głosowania w szpitalu w Gryfowie Śląskim. Uprawnionymi do głosowania w tym obwodzie będą pacjenci przebywający w szpitalu w dniu 7 czerwca 2009 roku.


2. Mieszkańcy nowoutworzonych ulic w Gryfowie Śląskim będą głosować w następujących lokalach wyborczych: – ul. Spacerowa i Widokowa – w Szkole Podstawowej w Gryfowie Śląskim – ul. Targowa – w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Gryfowie Śląskim


3. UWAGA! – ważne dla mieszkańców następujących ulic: Kolejowa 1-20 , Kolejowa 41-66, Lipowa, Młyńska 1-4, Młyńska 16-37, Przedszkolaków, Rybna, Szkolna, Uczniowska, Żeromskiego oraz sołectw: Krzewie Wielkie, Młyńsko lokal wyborczy w tegorocznych wyborach oraz następnych zostanie utworzony w SALI GIMNASTYCZNEJ GIMNAZJUM PRZY UL. UCZNIOWSKIEJ 11a. Zmiana lokalizacji została spowodowana potrzebą umożliwienia głosowania niepełnosprawnym oraz dogodniejszego dostępu do lokalu dla wszystkich wyborców.


4. Pozostałe lokale wyborcze znajdować będą się w dotychczasowych siedzibach tj. w Szkole Podstawowej w Gryfowie Śląskim, Uboczu i Rząsinach, w Ratuszu, w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 8.00 – 22.00.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty