31.05.2021
Grzegorz Bielak

Ważna informacja dla uczniów i rodziców SP1

Ważna informacja dla uczniów i rodziców SP1

Szanowni Państwo,

informujemy, że dnia 7 czerwca 2021r. rozpoczną się prace związane z budową zespołu boisk na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gryfowie Śląskim.
Ze względu na konieczność użycia ciężkiego sprzętu budowlanego, plac wjazdowy przed halą sportową zostanie czasowo wyłączony z użytku i obowiązywać będzie całkowity zakaz wjazdu pojazdów na teren szkoły. Dzieci będą mogły wchodzić na teren szkoły bramką główną (od frontu budynku). Rodzice dzieci przywożonych do szkoły, będą mogli się zatrzymywać na terenie należącym do Państwa Matusewiczów ( obok dawnego sklepu motoryzacyjnego).

Prosimy o zrozumienie i cierpliwość, gdyż chcemy, jak najwcześniej rozpocząć przebudowę boisk tak, aby wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, obiekt sportowy mógł zostać oddany do użytku.

Chociaż utrudnienia mogą okazać się przez jakiś czas kłopotliwe, jednak mamy nadzieję, że obiekt sportowy, który niedługo powstanie na terenie szkoły, przysłuży się zarówno naszym uczniom, jak i mieszkańcom całej społeczności lokalnej.  

 

 

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1

Jadwiga Hawryluk

Burmistrz Gminy i Miasta

Olgierd Poniźnik

Drukuj/generuj pdf

Na skróty