08.04.2013
Agnieszka Muszka

Uwaga Ostrzeżenie !

Uwaga Ostrzeżenie !

W dniu 5 kwietnia 2013 roku, popołudniu, do miejscowości Pilchowice przyjechały nieustalone dotychczas osoby oferując do sprzedaży ziemniaki. Mężczyźni zaoferowali sprzedaż tychże ziemniaków 68 letniej mieszańce Pilchowic. Wykorzystując jej nieuwagę w trakcie transakcji dokonali kradzieży torebki damskiej w której były pieniądze i dokumenty.

Ustalono rysopisy sprawców: pierwszy mężczyzna – wiek 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 180 cm, ubrany w kurtkę czarną i wełniana czapka, drugi mężczyzna – trochę niższy od pierwszego, średniej budowy ciała, ubrany w ciemną kurtkę i ciemną czapkę. Sprawcy poruszali się samochodem osobowym typu kombi, karoseria ciemna matowa zieleń, przedni błotnik lewy pomalowany podkładem ceglanym.

 

Osoby mogące wiedzieć cokolwiek w tej sprawie, które widziały w tym okresie czasu takie osoby i samochód w swojej okolicy, w szczególności osoby oferujące do sprzedaży ziemniaki lub potrafiące zidentyfikować sprawców proszone są o kontakt z Sekcją Kryminalną KPP Lwówek Śląski tel. 75 64 67 200  lub na alarmowy numer 997. Zapewniamy anonimowość.

 

Jednocześnie apelujemy w szczególności do osób starszych o zachowanie ostrożności i uwagi przy dokonywaniu okazyjnych transakcji i nie wpuszczanie do mieszkania osób postronnych.

 

 

asp. Mateusz Królak

Drukuj/generuj pdf

Na skróty