16.03.2012
Agnieszka Muszka

Turniej Dolnośląskie Euro 2012

Turniej Dolnośląskie Euro 2012

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego zwraca się prośbą o wsparcie działań promocyjnych i organizacyjnych turnieju „ Dolnośląskie Euro 2012”, w którym wezmą udział dzieci urodzone w 2001 roku i młodsze.

Prosimy o przesłanie listu intencyjnego zapraszającego na turniej do wszystkich szkół podstawowych, klubów młodzieżowych oraz gminnych ośrodków sportu na terenie działania w państwa jednostkach samorządowych.

Chcielibyśmy nadmienić, że powyższy turniej będzie pierwszym krokiem do wyłonienia najzdolniejszych młodych adeptów piłki nożnej, którzy zasilą reprezentację jedenastolatków województwa dolnośląskiego.

Dla wszystkich drużyn, które zakwalifikują się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się we Wrocławiu,  zostały ufundowane nagrody w postaci sprzętu sportowego. Natomiast dla uczestników turniejów powiatowych przewidziano upominki.

Wszelkie informacje dotyczące turnieju znajdują się na stronie internetowej: www.dolnoslaskie.rozgrywki.pl w zakładce „DOLNOŚLĄSKIE EURO 2012”.

Informujemy, że na podległym Państwu terenie funkcjonuje koordynator turniejów eliminacyjnych w Państwa regionie, wyznaczony przez Wydział Szkolenia Dolnośląskiego ZPN.

Pozostajemy w nadziei, że nasze wspólne działania przyczynią się do znacznego rozwoju piłki nożnej dziecięcej w naszym województwie.

 

 Ze sportowym pozdrowieniem

Prezes Dolnośląskiego Związku

Andrzej Padewski

Drukuj/generuj pdf

Na skróty