20.05.2014
Agnieszka Muszka

Transgraniczne targi rolnicze w Löbau

Transgraniczne targi rolnicze w Löbau

Szanowni Państwo,
już od teraz, wystawcy (produceni produktów lokalnych, regionalnych, ekologicznych, wyrobów ludowych, instytucje działające na rzecz rozwoju obszarów wiejskich) z terenu polsko-niemieckiego pogranicza mają możliwość zgłaszania swojego uczestnictwa w 2. Małych Transgranicznych Targach Rolniczych w Löbau, które odbędą się w dniach 31.10. – 02.11.2014 r. Pierwsza edycja targów zorganizowana w Messe- und Veranstaltungspark Löbau przyciągnęła aż 4.000 osób. Z tego też względu, tegoroczne targi zostaną zorganizowane w hali targowej. Wystawcy na hali targowej będą mieli więcej miejsca do dyspozycji, dzięki czemu będzie możliwa lepsza prezentacja lokalnych produktów i usług. 

Szanowni Państwo

Już od teraz, wystawcy (producenci produktów lokalnych, regionalnych, ekologicznych, wyrobów ludowych, instytucje działające na rzecz rozwoju obszarów wiejskich) z terenu polsko-niemieckiego pogranicza mają możliwość zgłaszania swojego uczestnictwa w 2. Małych Transgranicznych Targach Rolniczych w Löbau, które odbędą się w dniach 31.10. – 02.11.2014 r. Pierwsza edycja targów zorganizowana w Messe – und Veranstaltungspark Löbau przyciągnęła aż 4.000 osób. Z tego też względu, tegoroczne targi zostaną zorganizowane w hali targowej. Wystawcy na hali targowej będą mieli więcej miejsca do dyspozycji, dzięki czemu będzie możliwa lepsza prezentacja lokalnych produktów i usług. 

Zakres tematyczny targów to:  
produkty tradycyjne i regionalne, 
żywność regionalna, ekologiczna oraz organiczna, 
miody, 
wyroby mleczarskie,
wina i browary regionalne, 
wyroby twórców ludowych, 
lokalne instytucje działające na rzecz rozwoju obszarów wiejskich, 
 
Podobnie, jak i w poprzednim roku, również podczas tegorocznych targów, Stowarzyszenie im. Robert Oettela organizować będzie, przyciągającą wielu zwiedzających, wystawę małych
zwierząt hodowlanych. 
Zgłoszenia udziału w targach są możliwe do dnia 1 września 2014 r. 
W celu zgłoszenia uczestnictwa, należy przesłać wcześniej wypełniony i podpisany formularz (przesyłamy go w załączniku). 
Formularz ten zawiera również istotne informacje nt. organizacji targów.
 
Uczestnicy muszą uczestniczyć we wszystkich dniach targowych. Podstawowy koszt uczestnictwa to 10 Euro+ Vat. Przy czym w zależności od życzeń w odniesieniu do wyposażenia stoiska, kwota ta może być większa. Cenę stoiska wyceni organizator po przesłaniu wypełnionego zgłoszenia na targi, w którym wystawca określi swoje oczekiwania względem stoiska.
Zgłoszenie będzie ważne dopiero po dokonaniu opłaty za stoisko, którą należy uiścić po otrzymaniu rachunku od organizatora. 
 
Jeżeli nie mieliście Państwo okazji uczestniczyć w zeszłorocznych targach w Löbau, to zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z targów (Oberlausitz TV) pod podanym linkiem 
http://www.youtube.com/watch?v=awhzFNLY5_M
oraz do zapoznania się, z załączoną tutaj, krótką fotograficzną prezentacją targów. 
 
Zapraszamy serdecznie do udziału w 2. Małych Targach Rolniczych w Löbau. Dodatkowe informacje: Agata Dittrich, tel. 0049 351/40767674, email: adittrich@core-consult.de
 
2. Małe Transgraniczne Targi Rolnicze w Löbau są organizowane w ramach projektu „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki”. 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia  2007-2013. 

Zakres tematyczny targów to:  

  • produkty tradycyjne i regionalne, 
  • żywność regionalna, ekologiczna oraz organiczna, 
  • miody, 
  • wyroby mleczarskie,
  • wina i browary regionalne, 
  • wyroby twórców ludowych, 
  • lokalne instytucje działające na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. 

Podobnie, jak i w poprzednim roku, również podczas tegorocznych targów, Stowarzyszenie im. Robert Oettela organizować będzie, przyciągającą wielu zwiedzających, wystawę małychzwierząt hodowlanych. 

Zgłoszenia udziału w targach są możliwe do dnia 1 września 2014 r. W celu zgłoszenia uczestnictwa, należy przesłać wcześniej wypełniony i podpisany formularz (w załączniku). Formularz ten zawiera również istotne informacje nt. organizacji targów. 

Uczestnicy muszą uczestniczyć we wszystkich dniach targowych. Podstawowy koszt uczestnictwa to 10 Euro+ Vat. Przy czym w zależności od życzeń w odniesieniu do wyposażenia stoiska, kwota ta może być większa. Cenę stoiska wyceni organizator po przesłaniu wypełnionego zgłoszenia na targi, w którym wystawca określi swoje oczekiwania względem stoiska. Zgłoszenie będzie ważne dopiero po dokonaniu opłaty za stoisko, którą należy uiścić po otrzymaniu rachunku od organizatora.  Jeżeli nie mieliście Państwo okazji uczestniczyć w zeszłorocznych targach w Löbau, to zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu z targów (Oberlausitz TV) pod podanym linkiem http://www.youtube.com/watch?v=awhzFNLY5_M oraz do zapoznania się, z załączoną tutaj, krótką fotograficzną prezentacją targów.  Zapraszamy serdecznie do udziału w 2. Małych Targach Rolniczych w Löbau. Dodatkowe informacje: Agata Dittrich, tel. 0049 351/40767674, email: adittrich@core-consult.de 

2. Małe Transgraniczne Targi Rolnicze w Löbau są organizowane w ramach projektu „Współpraca transgraniczna w zakresie targów i gospodarki”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska – Saksonia  2007-2013. 

rejestracja_na_targi_PL.pdf

spojrzenie_na targi_2013.pdf

Drukuj/generuj pdf

Na skróty