13.07.2011
Agnieszka Muszka

Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu

Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu

Klub Jeździecki Jedenastka Izerska w dniu 10 lipca 2011 roku na terenie rekreacyjnym przy „Szałasie” w Złotym Potoku zorganizował Towarzyskie Zawody w Ujeżdżeniu.

Program zawodów obejmował dwa programy krajowe: L3 i L4 oraz zawody dla dzieci „Jeździeckie debiuty”. W zawodach uczestniczyli zawodnicy reprezentujący klub/stajnie: Agroturystyka Wojciechów, Chyłek Stankowice, Celestynki Mirsk, KJ Jedenastka Izerska oraz niezrzeszeni. W programie krajowym: L3 wystartowało 13 zawodniczek, przejazd ukończyło 11 zawodniczek, a w programie krajowym: L4 wystartowało 11 zawodniczek wszystkie ukończyły zawody. Zawody dla dzieci „Jeździeckie debiuty” odbyły się pod patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Leśnej Pana Waltera Straszaka. W zawodach uczestniczyło dziewięcioro dzieci. Nagrody ufundowane przez Przewodniczącego w jego imieniu wręczył radny Grzegorz Chyłek.

 

WYNIKI ZAWODÓW TOWARZYSKICH W UJEŻDŻENIU

Klasa L3

1.Agnieszka Sobczak koń Ismena Niezrzeszona

2.Karolina Hryciuk koń Canada KJ Jedenastka Izerska

3.Żaklina Przewłocka koń Elegant Niezrzeszona

Klasa L4

1.Karolina Hryciuk koń Canada KJ Jedenastka Izerska

2.Żaklina Przewłocka koń Elegant Niezrzeszona

3.Małgorzata Walczak koń Drahma KJ Jedenastka Izerska

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Wiernej i wytrwałej publiczności dziękujemy za doping i zapraszamy na III Amatorskie Zawody w Powożeniu, które odbędą się w dniu 21.08.2011 roku w Złotym Potoku.

 

 

źródło>>

Drukuj/generuj pdf

Na skróty