20.04.2018
Agnieszka Muszka

Spektakl plenerowy na gryfowskim rynku

Spektakl plenerowy na gryfowskim rynku

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza, 1 maja o godzinie 15.00 na gryfowski rynek, na rodzinny spektakl plenerowy „Błazeńskie przypadki”. Zagubiony w czasie średniowieczny błazen Ruphus Raphus pojawia się w naszych czasach. W spotkaniu z widzami z XXI wieku nie zabraknie zuchwałych psikusów, frywolnych żartów, chwil niepewności przy ekwilibrystycznych sztuczkach oraz zaskakujących zwrotów akcji. Spektakl z elementami teatru, klaunady i ulicznego show w inte-rakcji z widzem.
Po spektaklu Ruphus Raphus wraz ze swymi kompanami przeprowadzi różnorodne warsztaty. Nie zabraknie nauki kuglarskich umiejętności, średniowiecznych zabaw czy robienia lalek – motanek. Zapraszamy. Będzie się działo!!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza, 1 maja o godzinie 15.00 na gryfowski rynek, na rodzinny spektakl plenerowy „Błazeńskie przypadki”. 

Zagubiony w czasie średniowieczny błazen Ruphus Raphus pojawia się w naszych czasach. W spotkaniu z widzami z XXI wieku nie zabraknie zuchwałych psikusów, frywolnych żartów, chwil niepewności przy ekwilibrystycznych sztuczkach oraz zaskakujących zwrotów akcji. Spektakl z elementami teatru, klaunady i ulicznego show w inte-rakcji z widzem.Po spektaklu Ruphus Raphus wraz ze swymi kompanami przeprowadzi różnorodne warsztaty. Nie zabraknie nauki kuglarskich umiejętności, średniowiecznych zabaw czy robienia lalek – motanek. Zapraszamy. Będzie się działo!!

Drukuj/generuj pdf

Na skróty