07.12.2010
Agnieszka Muszka

Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Wszyscy potrzebujemy informacji, wszyscy chcemy być rzetelnie i natychmiast informowani o najważniejszych sprawach związanych z Miastem i Gminą Gryfów Śląski.

Jako mieszkańcy, chcemy przede wszystkim wiedzieć szybko o nadchodzących niebezpieczeństwach związanych z gwałtownymi zmianami pogody czy z zagrożeniami powodziowymi. Dzięki rejestracji w systemie SISMS będziemy takie informacje otrzymywać bezpośrednio z Urzędu Miasta i Gminy na telefon komórkowy. Co więcej, będziemy także otrzymywać wiadomości związane z ważnymi wydarzeniami na terenie Gminy, jak np. nadchodzące imprezy, bezpłatne badania czy inne akcje organizowane dla nas – mieszkańców.

 

Jak możemy otrzymywać takie wiadomości?
To proste – wystarczy wysłać JEDEN SMS o odpowiedniej treści na numer 661 000 112, a koszt tego sms’a jest równy zwykłej cenie sms’a w moim planie taryfowym.
Jaka treść?
Wysyłam SMS o treści Tak.dlw01

 

 

Ważne – kod musi być przepisany z dokładnością, a poprawność rejestracji zostanie automatycznie potwierdzona SMS’em.

Od tej pory już zawsze będziemy otrzymywać BEZPŁATNE informacje od Gminy, co będzie potwierdzone elektronicznym stemplem „GMINA” w polu nadawcy wiadomości. Nigdy też przy użyciu systemu nie dostaniemy żadnych niechcianych reklam. SISMS służy tylko do przekazywania najważniejszych informacji z Gminy Gryfów  do nas – mieszkańców.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty