10.09.2014
Agnieszka Muszka

Poplenerowo

Poplenerowo

Jak co roku pod koniec wakacji na terenie Gryfowa pojawiły się sztalugi i młodzi artyści – jedni to już wieloletni i doświadczeni uczestnicy, a inni to chcący spróbować swoich sił nowicjusze. Piękno, ukryte w zakamarkach architektury miasta, w nastrojowych wnętrzach kościoła, czy detalach architektonicznych, zostało utrwalone kreską, kolorem, konturem.

To nie zapis rzeczywistości, a indywidualna wrażliwość twórcza każdego z autorów prac sprawiają, że na nowo widzimy miejsca znane, jednak nie zauważane na co dzień – mówi Marzena Staliś, instruktorka. – Mimo, że co roku poziom prac jest wysoki, w tym roku przeszedł moje najśmielsze oczekiwania – prace są po prostu piękne!

Gorąco zachęcamy do oglądania wystawy poplenerowej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Kolejowej 33a, która dostępna jest dla zwiedzających w godzinach pracy placówki.

– Serdeczne podziękowania składamy na ręce ks. Krzysztofa Kurzei, gryfowskiego proboszcza i dziekana, za udostępnienie kościoła – podsumowuje Marzena Staliś.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty