08.11.2016
Agnieszka Muszka

Podziękowanie dla mieszkańców

Podziękowanie dla mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Gryfów Śląski
Składam Państwu serdeczne podziękowania za głosowanie na Gryfów Śląski w programie „Twoje Miasto RMFFM”. To dzięki Waszym głosom wygraliśmy ten plebiscyt i mieliśmy wielką przyjemność gościć ekipę Radia oraz przyglądać się ich pracy na gryfowskim rynku w sobotę
5 listopada br. Dziękujemy mieszkańcom, którzy opowiadali ciekawostki i doskonale promowali historię, turystykę, kulinaria i możliwość aktywnego spędzania czasu w mieście i okolicach.
Na całą Polskę popłynęły z Radia RMFFM informacje promujące Gminę i Miasto Gryfów Śląski – jeszcze raz wszystkim dziękuję.
Olgierd Poniźnik
Burmistrz Gryfowa Śląskiego

Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Gryfów Śląski

Składam Państwu serdeczne podziękowania za głosowanie na Gryfów Śląski w programie „Twoje Miasto w RMF FM”. To dzięki Waszym głosom wygraliśmy ten plebiscyt i mieliśmy wielką przyjemność gościć ekipę Radia oraz przyglądać się ich pracy na gryfowskim rynku w sobotę 5 listopada br. Dziękujemy mieszkańcom, którzy opowiadali ciekawostki i doskonale promowali historię, turystykę, kulinaria i możliwość aktywnego spędzania czasu w mieście i okolicach. Na całą Polskę popłynęły z Radia RMF FM informacje promujące Gminę i Miasto Gryfów Śląski – jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Olgierd Poniźnik

Burmistrz Gryfowa Śląskiego


Drukuj/generuj pdf

Na skróty