23.12.2020
Paweł Cerkanowicz

Podziękowania Burmistrza Gminy i Miasta

Podziękowania Burmistrza Gminy i Miasta

Jestem niezmiernie wdzięczny, że w wielu miejscach miasta znajdują się miejsca, które sprawiają, że nasze miasto pięknieje i zmienia swój wizerunek.

 

Bardzo dziękuję za przepiękne świąteczne dekoracje domów jednorodzinnych, domów wspólnot mieszkaniowych oraz Spółdzielni „Gryf” , a w sposób szczególny  Państwu Joannie i Piotrowi Kostek z ulicy Glinianej , Państwa  dom moim zdaniem, ma jedną z najpiękniejszych dekoracji świątecznych w naszym mieście.

 

Niezmiernie serdecznie dziękuję Firmie STW Bolesławiec. Po stacji benzynowej CIRKLE pojawiła się Stacja BP z pięknym zewnętrznym wizerunkiem, a także z nowoczesnym wnętrzem. To wielka zasługa osobista  Pana Ryszarda Macha z STW Bolesławiec  oraz jego córki Anny, a także Kierownika Stacji Pana Jarosława Śliwy.

Bardzo interesująco wygląda witryna świąteczna  mającej 2, 5 roku „Piwniczki”, której właścicielka Magdalena Rękawiczna corocznie dba o świąteczny wystrój.

Bardzo dziękuję  Pani Renacie Marczuk – Kowalewskiej, że z własnej  inicjatywy zadbała, by turyści i mieszkańcy mogli nabyć gryfowskie pamiątki w sklepie „Wszystko dla Dziecka” w  Rynku.

Składamy serdeczne  podziękowania  mieszkańcom za propozycje lokalizacji nowych 10 ławeczek. Także  bardzo serdecznie dziękuje  firmie Pani Anieli Sikory z Wieży za ekspresowy montaż przed świętami.

Bardzo dziękuję, że możemy się zaopatrzyć w cudowne piernikowe prezenty i nie tylko – w „Słodkości u Basi” ( Pani Barbara Pasiak ) w Wieży, które także promują nasze miasto swym wyglądem i smakiem.

Nowa placówka cukiernicza „Tortowe Love”  przy ul. Kolejowe 61, którego właścicielem jest Pani Sara Malaga, wyróżnia się bardzo ładną witryną  – za co pięknie dziękuję.

Dziękuje raz jeszcze Zakładowi Budżetowemu Gospodarki Komunalne i Mieszkaniowej za postawienie i ubranie Rynkowej choinki. Otrzymaliśmy szereg gratulacji zarówno od mieszkańców jak i przejeżdżających przez nasze miasto gości, że tak pięknej choinki nie było jeszcze na Gryfowskim Rynku.

 

Wszystkim mieszkańcom, tym niewymienionym powyżej, którzy w różny sposób przyczynili się do poprawy wizerunku naszej gminy i  zamontowali piękne dekoracje świąteczne –  składam najserdeczniejsze  podziękowania.

 

                                                                                                                          Burmistrz Gminy i Miasta

                                                                                                                                 Olgierd Poniźnik

Drukuj/generuj pdf

Na skróty