31.12.2014
Agnieszka Muszka

Opowieści Biblijne

Opowieści Biblijne

Dnia 19 grudnia w Gimnazjum w Gryfowie Śląskim mogliśmy obejrzeć drugą prezentację szkolnego kabaretu „Jednodniówka”, który tym razem w formie teatru cieni przeniósł widzów do czasów bardzo odległych: stworzenia świata, narodzin Jezusa w Betlejem. I jak na kabaret przystało, ale w bardzo podniosłym nastroju, pojawiły się elementy komiczne.

W „Opowieściach biblijnych” Trzej Królowie szukali informacji o narodzeniu Pana w internecie, dzwonili do siebie, by potwierdzić wiadomość.

         Szkolne przedstawienie zaszczycił swoją osobą Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śl. – p. Olgierd Poniźnik, który w obecności dyrektor szkoły – Alicji Kownackiej, obecnych nauczycieli i uczniów podziękował za szczególny wkład placówki w działalność na rzecz miasta.

         Świąteczną opowieść przygotowała p. Iwona Nowaczek, którą wspierała p. Elżbieta Demidow. Za techniczną obsługę był odpowiedzialny p. Waldemar Pasternak.

         W tym miejscu chcielibyśmy podziękować dzieciom za zaangażowanie i emocje, jakie zaserwowały oglądającym. A uczniami tymi byli: Sandra Proracka, Katarzyna Cielicka, Dawid Stec – klasa II a, Michał Adamski, Anna Denisienko, Klaudia Drozd, Kornelia Kądzioła, Kamil Olszewski – klasa II b, Julia Boska, Kornelia Ryczkowska, Dominika Wojtkun – klasa III a.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty