05.12.2011
Agnieszka Muszka

OOOgromna choinka

OOOgromna choinka

Pod gryfowskim Ratuszem ustawiono ogromną choinkę, która ma 15 m wysokości a jej obwód na płycie Rynku wynosi ponad 20 m.
Świerk – bo to taki jest gatunek tegorocznej choinki został wycięty z posesji Państwa Lidii i Wilhelma Gałuchów. Stanowił on bardzo duże zagrożenie dla przechodzących mieszkańców, pobliskich jedno i wielorodzinnych budynków i przejeżdżających samochodów. 

Pod gryfowskim Ratuszem ustawiono ogromną choinkę, która ma 15 m wysokości a jej obwód na płycie Rynku wynosi ponad 20 m. Świerk – bo to taki jest gatunek tegorocznej choinki został wycięty z posesji Państwa Lidii i Wilhelma Gałuchów. Stanowił on bardzo duże zagrożenie dla przechodzących mieszkańców, pobliskich jedno i wielorodzinnych budynków i przejeżdżających samochodów. 

Aby to trudne i skomplikowane zadanie wykonać złożyła się na to praca wielu osób. Bardzo serdecznie w imieniu Burmistrza Gryfowa Śląskiego i niżej podpisanego dziękujemy:
– Firmie – Zakład Remontowy Urządzeń Gazowych z Torunia pod kierownictwem  Prezes Barbary Gorczyńskiej i kierownika Stefana Trojanowskiego oraz Panom Jerzemu Paszko – operator dźwigu i Franciszkowi Kruca – kierowca ciągnika – za wyciągnięcie, przewiezienie i postawienie świerka na Rynku.
– Panom Mariuszowi i Pawłowi Barszczowskim oraz Krzysztofowi Sieradzkiemu za ścięcie drzewa.
– Panu Henrykowi Wasilewskiemu – Firma ” Hemax” za przekazanie rury i pokrywy elementów do zamocowania choinki.
– Panom: Krzysztofowi Krzyżakowi, Bogusławowi Trojakowi oraz pracownikom „Energia Pro” za zdjęcie napowietrznej linii energetycznej.
– Paniom: Helenie Okulowskiej – Dyrektor, Eugienii Słodkowskiej i Elżbiecie Bill – Kierowniczkom oraz pracownikom Zakładu Budżetowego Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej za wykonanie otworu w płycie rynku, ustawienie i wszystkie inne prace, dzięki którym to zadanie zostało pomyślnie zrealizowane.
– Policji i Straży Miejskiej – za zabezpieczenie miejsca pozyskania świerka oraz konwojowanie przejazdu.
– Pracownikom Urzędu Gminy i Miasta za pomysł i wsparcie logistyczne.
Wszystkim w/w jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i informujemy mieszkańców Gryfowa Śląskiego, że powyższe zadanie zostało zrealizowanie nieodpłatnie

Aby to trudne i skomplikowane zadanie wykonać złożyła się na to praca wielu osób. Bardzo serdecznie w imieniu Burmistrza Gryfowa Śląskiego i niżej podpisanego dziękujemy:

  • Firmie – Zakład Remontowy Urządzeń Gazowych z Torunia pod kierownictwem  Prezes Barbary Gorczyńskiej i kierownika Stefana Trojanowskiego oraz Panom Jerzemu Paszko – operator dźwigu i Franciszkowi Kruca – kierowca ciągnika – za wyciągnięcie, przewiezienie i postawienie świerka na Rynku.
  • Panom Mariuszowi i Pawłowi Barszczowskim oraz Krzysztofowi Sieradzkiemu za ścięcie drzewa.
  • Panu Henrykowi Wasilewskiemu – Firma ” Hemax” za przekazanie rury i pokrywy elementów do zamocowania choinki.
  • Panom: Krzysztofowi Krzyżakowi, Bogusławowi Trojakowi oraz pracownikom „Energia Pro” za zdjęcie napowietrznej linii energetycznej.
  • Paniom: Helenie Okulowskiej – Dyrektor, Eugienii Słodkowskiej i Elżbiecie Bill – Kierowniczkom oraz pracownikom Zakładu Budżetowego Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej za wykonanie otworu w płycie rynku, ustawienie i wszystkie inne prace, dzięki którym to zadanie zostało pomyślnie zrealizowane.
  • Policji i Straży Miejskiej – za zabezpieczenie miejsca pozyskania świerka oraz konwojowanie przejazdu.
  • Pracownikom Urzędu Gminy i Miasta za pomysł i wsparcie logistyczne.

 

Wszystkim w/w jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy i informujemy mieszkańców Gryfowa Śląskiego, że powyższe zadanie zostało zrealizowanie nieodpłatnie

Drukuj/generuj pdf

Na skróty