10.06.2014
Agnieszka Muszka

Ola i jej rysunki

Ola i jej rysunki

Tylko do 11 czerwca br. w galerii Europejskiego Centrum Kulturalno-Informacyjnego w budynku Biblioteki Publicznej w Gryfowie Śl. można oglądać wystawę prac Aleksandry Konickiej – studentki archeologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Wernisaż jej wystawy odbył się 23 maja i zgromadził całkiem pokaźną grupę miłośników sztuki.

Ola zajmuje się tworzeniem ilustracji, animacji, grafik 2D i 3D. Stosuje zarówno techniki tradycyjne (głownie suche/olejne pastele, akwarela, węgiel, piórko) jak i techniki komputerowe (Adobe Photoshop, Sculptris, itd). Obecnie współpracuje z poetką i autorką książek dla dzieci – Elżbietą Śnieżkowską-Bielak oraz tworzy koncepty i animacje do niezależnych produkcji gier wideo. Niezwykłe, kolorowe i pełne magii rysunki Oli można podziwiać w godzinach pracy biblioteki.
– Wszystkich, którzy nie mogli być na wernisażu zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i obejrzenia wystawy – zachęca Marzena Wojciechowska, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Gryfów Śl.

Ola zajmuje się tworzeniem ilustracji, animacji, grafik 2D i 3D. Stosuje zarówno techniki tradycyjne (głownie suche/olejne pastele, akwarela, węgiel, piórko) jak i techniki komputerowe (Adobe Photoshop, Sculptris, itd). Obecnie współpracuje z poetką i autorką książek dla dzieci – Elżbietą Śnieżkowską-Bielak oraz tworzy koncepty i animacje do niezależnych produkcji gier wideo. Niezwykłe, kolorowe i pełne magii rysunki Oli można podziwiać w godzinach pracy biblioteki.- Wszystkich, którzy nie mogli być na wernisażu zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii i obejrzenia wystawy – zachęca Marzena Wojciechowska, dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Gryfów Śl.Drukuj/generuj pdf

Na skróty