23.07.2014
Agnieszka Muszka

Oferta bezpłatnych kursów

Oferta bezpłatnych kursów

Oferta BEZPŁATNYCH kursów realizowanych w ramach
projektu „Bez Barier II-szkolenia ICT dla osób
niepełnosprawnych” współfinansowanego ze środków
Europejskiego Funduszu Społecznego


Oferta BEZPŁATNYCH kursów realizowanych w ramachprojektu „Bez Barier II-szkolenia ICT dla osób niepełnosprawnych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, iż na podstawie umów zawartych z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy we Wrocławiu obecnie realizujemy projekty finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego skierowane do osób pozostających bez zatrudnienia, jak i pracujących i niepełnosprawnych lub nieposiadających takiego orzeczenia.
Zwracamy się z prośbą o nawiązanie współpracy umożliwiającej rozpowszechnienie informacji o kursach oraz pozyskanie grup docelowych.
Obecnie prowadzimy rekrutację na bezpłatne kursy komputerowe dla osób niepełnosprawnych z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oraz dla osób nieposiadających orzeczenia o niepełnosprawności.
 Zakres godzinowy kursu komputerowego z certyfikatem ECDL Start- poziom podstawowy to 60 godz. , natomiast kursu z certyfikatem ECDL Core – poziom zaawansowany to 100 godz.


Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, iż na podstawie umów zawartych z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy we Wrocławiu obecnie realizujemy projekty finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego skierowane do osób pozostających bez zatrudnienia, jak i pracujących i niepełnosprawnych lub nieposiadających takiego orzeczenia. Zwracamy się z prośbą o nawiązanie współpracy umożliwiającej rozpowszechnienie informacji o kursach oraz pozyskanie grup docelowych. Obecnie prowadzimy rekrutację na bezpłatne kursy komputerowe dla osób niepełnosprawnych z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oraz dla osób nieposiadających orzeczenia o niepełnosprawności. Zakres godzinowy kursu komputerowego z certyfikatem ECDL Start 

– poziom podstawowy to 60 godz., 

natomiast kursu z certyfikatem ECDL Core – poziom zaawansowany to 100 godz.

W załączniku regulamin uczestnictwa w projekcie oraz oferta

bez_barier_II.pdf

regulamin_rekrutacji_II.pdf

regulamin_rekrutacji_nie_taki_diabeł.pdf

zalacznik_1_II.pdf

zalacznik_2_II.pdfDrukuj/generuj pdf

Na skróty