07.12.2011
Agnieszka Muszka

Odwiedziny mundurowych

Odwiedziny mundurowych

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Lwówka Śl. i Komisariatu Policji w Gryfowie Śl. odwiedzili dzieci z klas I-III w szkołach podstawowych w Rząsinach i Uboczu.

24 listopada br. funkcjonariusze z lwóweckiej Komendy Powiatowej Policji i komisariatu policji w Gryfowie przeprowadzili pogadanki z dziećmi klas I-III w szkołach podstawowych w Rząsinach i Uboczu na temat bezpieczeństwa w miejscach publicznych w okresie jesiennym. 
– Podczas spotkań wykorzystali materiały kampanii „Bezpieczna Droga z Radami SpongeBoba” i przekazali dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze oraz podczas podróżowania środkami komunikacji publicznej – informuje asp.szt. Marek Madeksza, oficer prasowy KPP we Lwówku Śl.
Na koniec wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe breloki i opaski ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, a wychowawcy klas płyty DVD zt. „Bezpieczna Droga z Radami SpongeBoba”.

24 listopada br. funkcjonariusze z lwóweckiej Komendy Powiatowej Policji i komisariatu policji w Gryfowie przeprowadzili pogadanki z dziećmi klas I-III w szkołach podstawowych w Rząsinach i Uboczu na temat bezpieczeństwa w miejscach publicznych w okresie jesiennym. – Podczas spotkań wykorzystali materiały kampanii „Bezpieczna Droga z Radami SpongeBoba” i przekazali dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania się na drodze oraz podczas podróżowania środkami komunikacji publicznej – informuje asp.szt. 

Marek Madeksza, oficer prasowy KPP we Lwówku Śl.Na koniec wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe breloki i opaski ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze, a wychowawcy klas płyty DVD zt. „Bezpieczna Droga z Radami SpongeBoba”.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty