19.09.2018
Agnieszka Muszka

Najpiękniejsza fontanna na Dolnym Śląsku

Najpiękniejsza fontanna na Dolnym Śląsku

Zakończył się plebiscyt Radio Wrocław na najładniejszą fontannę na Dolnym Śląsku. Uzyskaliśmy 628 głosów dzięki mieszkańcom którzy mimo wszystko kochają ten nasz stary Gryfów Śląski i trzymali rękę na pulsie,🙂 przepraszam raczej na klawiaturze w trakcie trwania tego konkursu. Głosowali też sympatycy naszego miasteczka z sąsiednich miejscowości i im należą się podziękowania i brawa !🙂 Można powiedzieć że takich plebiscytów jest wiele żeby nie powiedzieć tysiące i są bez znaczenia, może tylko dla tych którzy je ogłaszają. Jednak My GRYFOWIANIE tutaj, w tym przypadku udowodniliśmy, że MOŻNA RAZEM ZDZIAŁAĆ coś dobrego dla naszego miasteczka i lokalnej społeczności. Dziś wygraliśmy konkurs na najładniejszą fontannę na Dolnym Śląsku. Jutro razem wygramy by nasze miasteczko było czyste, sympatyczne, i przyjazne dla jego mieszkańców, turystów oraz przyszłych pokoleń.🙂 Serdeczne i szczere podziękowania dla wszystkich którzy wzięli czynny udział w tej zwycięskiej batalii. Szacunek !
Jan Wysopal TMG

Zakończył się plebiscyt Radio Wrocław na najładniejszą fontannę na Dolnym Śląsku. Uzyskaliśmy 628 głosów dzięki mieszkańcom którzy mimo wszystko kochają ten nasz stary Gryfów Śląski i trzymali rękę na pulsie, przepraszam raczej na klawiaturze w trakcie trwania tego konkursu. Głosowali też sympatycy naszego miasteczka z sąsiednich miejscowości i im należą się podziękowania i brawa ! 

Można powiedzieć że takich plebiscytów jest wiele żeby nie powiedzieć tysiące i są bez znaczenia, może tylko dla tych którzy je ogłaszają. Jednak My GRYFOWIANIE tutaj, w tym przypadku udowodniliśmy, że MOŻNA RAZEM ZDZIAŁAĆ coś dobrego dla naszego miasteczka i lokalnej społeczności. Dziś wygraliśmy konkurs na najładniejszą fontannę na Dolnym Śląsku. Jutro razem wygramy by nasze miasteczko było czyste, sympatyczne, i przyjazne dla jego mieszkańców, turystów oraz przyszłych pokoleń.Serdeczne i szczere podziękowania dla wszystkich którzy wzięli czynny udział w tej zwycięskiej batalii. 

Szacunek !Jan Wysopal TMG

Drukuj/generuj pdf

Na skróty