21.02.2011
Agnieszka Muszka

Na wyposażenie ECKI

Na wyposażenie ECKI

Gryfowski magistrat nosi się z zamiarem jak najszybszego ogłoszenia przetargu, który zakończy tworzenie w tym mieście Europejskiego Centrum Kulturalno-Informacyjnego. Koszt planowanych zakupów to około 190 tys. zł.

Przetarg został przygotowany w ramach realizowanego przez nas wraz z Bischofswerdą projektu Europejskiego Centrum Kulturalno-Informacyjnego – mówi Andrzej Tartak, podinspektor ds. zamówień publicznych w gryfowskim ratuszu. – Przedmiotem zamówienia będzie wyposażenie tego centrum.

 

W jego skład wchodzą przede wszystkim meble biblioteczne, jak regały czy lady biblioteczne oraz regały wystawiennicze na czasopisma. Następnie w ramach tego zadania zakupione mają być meble biurowe i użytkowe, a więc stoły, krzesła, biurka. Kolejnym elementem wyposażenia ECKI będzie specjalny system wystawienniczy, który będzie zamontowany w pomieszczeniu galerii.

 

W jego skład wchodzą specjalne szyny, linki i cały osprzęt, a oprócz tego ramy, antyramy, jak również około 30 sztalug drewnianych – mówi Andrzej Tartak. – Ostatnim elementem wyposażenia będą meble wystawiennicze, czyli przeszklone gabloty, witryny.

 

Ziemia Lubańska Nr 4(411) * 16.02-2.03.2011

Drukuj/generuj pdf

Na skróty