31.05.2010
Agnieszka Muszka

Na finiszu

Na finiszu

Hala sportowa już na finiszu. Obecnie trwają prace wykończeniowe i montowane są urządzenia sportowe.

19 maja miałem okazję oglądać tą halę. Bardzo się cieszę, że wykonawca – firma INSBUD – zakończyła prace w terminie, a właściwie miesiąc przed planowanym ich zakończeniem, bowiem zgodnie z umową miały być one wykonane do 30 czerwca a tu taki prezent na Dzień Dziecka – mówi burmistrz Olgierd Poniźnik.

 

I właśnie 1 czerwca o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej hali sportowej przy szkole podstawowej w Gryfowie i to w iście sportowej atmosferze i z pełnym olimpijskim ceremoniałem. Na inauguracji nowego obiektu oprócz przedstawicieli wykonawcy, władz samorządowych Gryfowa i województwa dolnośląskiego obecna będzie także tegoroczna olimpijka Ewelina Staszulonek. Wręczone zostaną specjalne medale dla wszystkich, którzy włączyli się w realizację wspomnianego zadania.

 

Chciałbym wszystkim realizatorom tej budowy, a szczególnie prezesowi Jerzemu Frani, serdecznie podziękować za tę dobrą współpracę, bo to naprawdę znakomity wykonawca, którego możemy z czystym sercem polecać – podkreśla burmistrz Poniźnik i już dziś zaprasza do korzystania z nowego sportowego obiektu w Gryfowie.

 

Ziemia Lubańska Nr 10(393) * 26.05-9.06.2010

Drukuj/generuj pdf

Na skróty