12.06.2012
Agnieszka Muszka

Międzynarodowy Przegląd Kapeli Rockowych

Międzynarodowy Przegląd Kapeli Rockowych
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim zaprasza zespoły rockowe do wzięcia udziału w Międzynarodowym Przeglądzie Kapeli Rockowych rozpoczynającym wakacje z M-GOK.  Impreza odbędzie się 6 lipca (piątek) na boisku za Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury. Początek koncertów godz. 19.00. Zainteresowane zespoły prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa pod nr tel. 78 12 900, e-mailowo: mgokgryfow@wp.pl lub osobiście w biurze M-GOK przy ul. Kolejowej 33 a do dnia 29 czerwca. Dla zwycięzcy przeglądu przewidziana jest nagroda specjalna. 
Ilość miejsc ograniczona!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Gryfowie Śląskim zaprasza zespoły rockowe do wzięcia udziału w Międzynarodowym Przeglądzie Kapeli Rockowych rozpoczynającym wakacje z M-GOK.  Impreza odbędzie się 6 lipca (piątek) na boisku za Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury. Początek koncertów godz. 19.00. 

Zainteresowane zespoły prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa pod nr tel. 78 12 900, e-mailowo: mgokgryfow@wp.pl lub osobiście w biurze M-GOK przy ul. Kolejowej 33 a do dnia 29 czerwca. Dla zwycięzcy przeglądu przewidziana jest nagroda specjalna. Ilość miejsc ograniczona!

 

 

Przegląd Kapeli Rockowych z dnia 27 lipca jest odwołany.  Termin zostanie podany późniejszym czasie. Za zmiany przepraszamy!

Drukuj/generuj pdf

Na skróty