08.06.2016
Agnieszka Muszka

Leśnicy z ZSOiZ- Gryfów Śl. Laureatami w Konkursie Nasze Nadleśnictwo

Leśnicy z ZSOiZ- Gryfów Śl.  Laureatami w Konkursie Nasze Nadleśnictwo

Technicy leśnicy – Damian Wroński, Kamil Puchala i Dominik Wróblewski uczniowie klasy pierwszej, Laureatami w Konkursie Multimedialnym Nasze Nadleśnictwo zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu. Konkurs miał na celu przybliżenie młodzieży wiedzy o miejscowych lasach i nadleśnictwie, oraz pokazanie lokalnemu społeczeństwu piękna i różnorodności tego ekosystemu. Młodzi leśnicy zaprezentowali pracę „Sukcesja wtórna Gór Izerskich w Nadleśnictwie Świeradów”, za którą Krajowa Komisja Konkursowa przyznała naszemu zespołowi wyróżnienie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 czerwca podczas spotkania Przyjaciół Lasu 2016 w „Garncarskiej Wiosce” w Kamionce k/Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom nadmieniając, że w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w konkursie brało udział 65 szkół z całej Polski.
Renata Nowak

Technicy leśnicy – Damian Wroński, Kamil Puchala i Dominik Wróblewski uczniowie klasy pierwszej laureatami w Konkursie Multimedialnym Nasze Nadleśnictwo zorganizowanym przez Towarzystwo Przyjaciół Lasu. Konkurs miał na celu przybliżenie młodzieży wiedzy o miejscowych lasach i nadleśnictwie, oraz pokazanie lokalnemu społeczeństwu piękna i różnorodności tego ekosystemu.

Młodzi leśnicy zaprezentowali pracę „Sukcesja wtórna Gór Izerskich w Nadleśnictwie Świeradów”, za którą Krajowa Komisja Konkursowa przyznała naszemu zespołowi wyróżnienie. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 17 czerwca podczas spotkania Przyjaciół Lasu 2016 w „Garncarskiej Wiosce” w Kamionce k/Nidzicy w województwie warmińsko-mazurskim. Gratulujemy sukcesu naszym uczniom nadmieniając, że w kategorii szkół ponadgimnazjalnych w konkursie brało udział 65 szkół z całej Polski.Renata Nowak

Drukuj/generuj pdf

Na skróty