23.05.2014
Agnieszka Muszka

Konkursowe sukcesy

Konkursowe sukcesy

Jak każdy rok szkolny, tak i ten obfituje w mnóstwo konkursów. Najpilniejsi uczniowie, choć czasami narzekają na nadmiar pracy i brak czasu, nie poddają się, lecz zabierają się do dzieła, osiągając wysokie wyniki pracy i sukcesy. 

W II Ogólnopolskim Konkursie Ekolog Plastyk zt. „Polska jakiej nie znacie – Barwy łąki” w kategorii klas I-III Julia Radkiewicz z klasy II Szkoły Podstawowej w Uboczu zajęła II miejsce, natomiast Julia Łopąg z klasy VI (z tej samej placówki oświatowej) w kategorii klas IV-VI otrzymała wyróżnienie. Nad wykonaniem prac czuwała nauczycielka Alicja Celejowska. To jednak nie koniec sukcesów. Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Regionalnym wywalczyła uczennica klasy VI Agata Jeziorna, która wraz z innymi uczniami klas IV-VI po raz pierwszy wzięła udział w II Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Regionalnym pt. „Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Gryfowie Śl. Praca literacka na temat „Zabytek małej ojczyzny oczami dziecka” napisana przez Agatę Jeziorną pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego i historii Janiny Hryniewieckiej zdobyła wyróżnienie.
11 kwietnia br. podczas uroczystego spotkania podsumowującego wspomniane konkursy Agata wraz z opiekunką i dwie Julie odebrały dyplomy i nagrody. Dyplomy za udział uczniów w Ogólnopolskich Konkursach otrzymała również Anna Pląskowska – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Uboczu.

W II Ogólnopolskim Konkursie Ekolog Plastyk zt. „Polska jakiej nie znacie – Barwy łąki” w kategorii klas I-III Julia Radkiewicz z klasy II Szkoły Podstawowej w Uboczu zajęła II miejsce, natomiast Julia Łopąg z klasy VI (z tej samej placówki oświatowej) w kategorii klas IV-VI otrzymała wyróżnienie. Nad wykonaniem prac czuwała nauczycielka Alicja Celejowska. To jednak nie koniec sukcesów. Wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Regionalnym wywalczyła uczennica klasy VI Agata Jeziorna, która wraz z innymi uczniami klas IV-VI po raz pierwszy wzięła udział w II Ogólnopolskim Konkursie Historyczno-Regionalnym pt. „Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Gryfowie Śl. Praca literacka na temat „Zabytek małej ojczyzny oczami dziecka” napisana przez Agatę Jeziorną pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego i historii Janiny Hryniewieckiej zdobyła wyróżnienie.11 kwietnia br. podczas uroczystego spotkania podsumowującego wspomniane konkursy Agata wraz z opiekunką i dwie Julie odebrały dyplomy i nagrody. Dyplomy za udział uczniów w Ogólnopolskich Konkursach otrzymała również Anna Pląskowska – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Uboczu.


Drukuj/generuj pdf

Na skróty