22.10.2019
Paweł Cerkanowicz

Konkurs na hasło promujące nasz region

Konkurs na hasło promujące nasz region

Pomóż nam w promocji naszego regionu! Weź udział w  konkursie i wygraj romantyczną kolację we dwoje oraz wycieczkę z grupą znajomych po klasztorach Lubomierza! W czym rzecz? Wystarczy, że zaproponujesz hasło promujące nasz region – czyli powiat lwówecki z gminami i Pogórzem Izerskim.

Wszyscy się zgadzamy, że nasz region jest piękny, że nasze miasta kwitną i są coraz bardziej atrakcyjne dla turystów. Ale czym możemy ich jeszcze przyciągnąć? Co możemy im pokazać i z czego jesteśmy dumni? Jeśli przychodzi Ci jakieś zgrabne hasło, które zawarłoby to, co jest dla naszego regionu najbardziej charakterystyczne – napisz!

 Co należy zrobić?

1. Wymyśl hasło promujące region powiatu lwóweckiego, czyli  pogórza izerskiego oraz gmin wchodzących w obszar powiatu. Weź pod uwagę tło               historyczne, znaczenie tego regionu dla mieszkańców, uroki turystyczne, zabytki, widoki. Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

  1. Dodaj krótki opis uzasadniający opracowane przez Ciebie hasło. Napisz, czym się inspirowałeś i na czym bazowałeś w trakcie wymyślania hasła.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (pobierz) na adres mailowy: a.wolska@powiatlwowecki.pl lub na adres: Starostwo Powiatowe, ul. Szpitalna 4, 59-600 Lwówek Śląski. W tytule wiadomości /na kopercie wpisz „Konkurs na hasło Regionu”.
  3. Konkurs trwa do 14.11.2019.
  4. Do wygrania:

– zwiedzanie kościoła i klasztorów Lubomierza z przewodnikiem dla 10 osób

– kolacja dla 2 osób w Restauracji „Pod czarnym Krukiem” we Lwówku Śląskim

– atrakcyjne upominki/gadżety z każdej Gminy powiatu lwóweckiego.

Drukuj/generuj pdf

Załączniki:

Na skróty