08.01.2016
Agnieszka Muszka

Komunikat

Komunikat

 Burmistrz Gminy i  Miasta  Gryfów Śląski  zwraca się  z  uprzejmą prośbą do  mieszkańców  naszej   Gminy o podanie  do tut. Urzędu  w Gryfowie Śląskim, Rynek 1,parter, pok. nr 1, tel. 75 78 11 417,   danych dotyczących  tych gospodarstw domowych, które muszą  w trybie ciągłym posiadać zasilenie w energię elektryczną  w związku  z działaniem aparatury podtrzymującej  zdrowie lub życie chorych.
  Powyższe to jest związane  z  koniecznością  założenia  wykazu tych gospodarstw  w celu udzielania  pomocy przez służby ratownicze w przypadku braku energii elektrycznej. 
Burmistrz 
/-/ Olgierd Poniźnik 

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski zwraca się z uprzejmą prośbą do mieszkańców naszej Gminy o podanie do tut. Urzędu w Gryfowie Śląskim, Rynek 1,parter, pok. nr 1, tel. 75 78 11 417, danych dotyczących tych gospodarstw domowych, które muszą w trybie ciągłym posiadać zasilenie w energię elektryczną w związku z działaniem aparatury podtrzymującej zdrowie lub życie chorych.  

Powyższe dane są związane z koniecznością założenia wykazu tych gospodarstw, w celu udzielania pomocy przez służby ratownicze w przypadku braku energii elektrycznej. 

Burmistrz Gminy i Miasta

    /-/ Olgierd Poniźnik 

Drukuj/generuj pdf

Na skróty