30.06.2016
Agnieszka Muszka

Kolejny sukces naszych leśników

Kolejny sukces naszych leśników

Damian Wroński uczeń klasy I Technikum w zawodzie technik leśnik Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim jest LAUREATEM II etapu IV Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Eko w kategorii przyrodniczo-leśnej. 
Został zakwalifikowany do udziału w Letnim Obozie Naukowym Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi w dniach 2 – 4 września 2016r.,              w Ośrodku Wypoczynkowym „Perła Borów” w Tleniu.
Celem obozu jest zapoznanie z metodyką przeprowadzania badań i analiz pozwalających na opracowanie planu ochrony środowiska oraz stanu
zanieczyszczenia wybranej miejscowości. 
                                                                                              Opiekun
                             Marta Rogólska

Damian Wroński uczeń klasy I Technikum w zawodzie technik leśnik Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gryfowie Śląskim jest LAUREATEM II etapu IV Ogólnopolskiego Turnieju Szkół Eko w kategorii przyrodniczo-leśnej. Został zakwalifikowany do udziału w Letnim Obozie Naukowym Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi w dniach 2 – 4 września 2016r., w Ośrodku Wypoczynkowym „Perła Borów” w Tleniu. Celem obozu jest zapoznanie z metodyką przeprowadzania badań i analiz pozwalających na opracowanie planu ochrony środowiska oraz stanu zanieczyszczenia wybranej miejscowości. 
Opiekun Marta Rogólska


Drukuj/generuj pdf

Na skróty