22.07.2016
Agnieszka Muszka

KINO POD GWIAZDAMI odwiedziło Gryfów Śląski

KINO POD GWIAZDAMI odwiedziło Gryfów Śląski

Seanse na świeżym powietrzu, konkursowe emocje i niekończąca się lista filmowych atrakcji – tak Gryfów Śląski wspomina trzecią edycję KINA POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas. 
W specjalnej strefie pojawiło się 300 leżaków. Pod gołym niebem publiczność zobaczyła familijną historię o tym, jak wytresować smoka i przekonała się o sile miłości dzięki komedii „Planeta Singli”. 

Seanse na świeżym powietrzu, konkursowe emocje i niekończąca się lista filmowych atrakcji – tak Gryfów Śląski wspomina trzecią edycję KINA POD GWIAZDAMI Banku BGŻ BNP Paribas. W specjalnej strefie pojawiło się 300 leżaków. Pod gołym niebem publiczność zobaczyła familijną historię o tym, jak wytresować smoka i przekonała się o sile miłości dzięki komedii „Planeta Singli”. 

W specjalnej strefie pojawiło się 300 leżaków. Pod gołym niebem publiczność zobaczyła familijną historię o tym, jak wytresować smoka i przekonała się o sile miłości dzięki komedii „Planeta Singli”. 
Mieszkańcy Gryfowa Śląskiego poczuli się, jak gwiazdy filmowe i dzięki zdjęciom na ściance Green Box, sprawdzili, jak prezentują się na okładce magazynu „Gwiazdy”. Chętnie uwalniani również emocje w specjalnym konkursie Kina pod Gwiazdami stając się częścią ogólnopolskiego materiału. Właśnie w ramach tego konkursu „Wyraź emocje” można zostać posiadaczem nagrody w postaci Kina domowego lub nagród pocieszenia – aparatów Fujitsu Instax Mini.
Każdy, kto odwiedził strefę Kino pod Gwiazdami 2016, wypełnił kupon konkursowy, trafnie oszacował ilość ziaren prażonego popcornu w szklanej kuli, może wygrać wycieczkę na Zanzibar.
Najmłodsi spróbowali swoich sił jako animatorzy grafik. Każdy z nich mógł stworzyć fragment historii Animka BGŻ BNP Paribas. 
Warsztaty malowania twarzy przeniosły najmłodszych do świata wyobraźni. Najpopularniejszym motywem okazała się gwiazdka.
KINO POD GWIAZDAMI  to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce. Więcej informacji o kolejnych przystankach można znaleźć na: www.kinopodgwiazdami2016.pl. Trasa potrwa do 29 sierpnia 2016 roku.

W specjalnej strefie pojawiło się 300 leżaków. Pod gołym niebem publiczność zobaczyła familijną historię o tym, jak wytresować smoka i przekonała się o sile miłości dzięki komedii „Planeta Singli”. Mieszkańcy Gryfowa Śląskiego poczuli się, jak gwiazdy filmowe i dzięki zdjęciom na ściance Green Box, sprawdzili, jak prezentują się na okładce magazynu „Gwiazdy”. Chętnie uwalniani również emocje w specjalnym konkursie Kina pod Gwiazdami stając się częścią ogólnopolskiego materiału. Właśnie w ramach tego konkursu „Wyraź emocje” można zostać posiadaczem nagrody w postaci Kina domowego lub nagród pocieszenia – aparatów Fujitsu Instax Mini.Każdy, kto odwiedził strefę Kino pod Gwiazdami 2016, wypełnił kupon konkursowy, trafnie oszacował ilość ziaren prażonego popcornu w szklanej kuli, może wygrać wycieczkę na Zanzibar.Najmłodsi spróbowali swoich sił jako animatorzy grafik. Każdy z nich mógł stworzyć fragment historii Animka BGŻ BNP Paribas. Warsztaty malowania twarzy przeniosły najmłodszych do świata wyobraźni. Najpopularniejszym motywem okazała się gwiazdka.KINO POD GWIAZDAMI  to jedno z największych wakacyjnych Road Show w Polsce. Więcej informacji o kolejnych przystankach można znaleźć na: www.kinopodgwiazdami2016.pl. Trasa potrwa do 29 sierpnia 2016 roku.

Drukuj/generuj pdf

Na skróty