02.12.2020
Paweł Cerkanowicz

Kasa Urzędu Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim czynna od 7 grudnia

Kasa Urzędu Gminy i Miasta w Gryfowie Śląskim czynna od 7 grudnia

Szanowni Państwo !

Realizując prośby Państwa uprzejmie informuję, że w okresie przedświątecznym w dniach 7 grudnia  2020 r. do 23 grudnia 2020 r. zostanie otwarta kasa w Urzędzie Gminy i Miasta w godzinach od 800 – 1200 .

W związku z powyższym nastąpi  zmiana organizacji obsługi interesantów, aby zgodnie z przepisami sanitarnymi zapewnić jak największe bezpieczeństwo dla Państwa i pracowników Urzędu.

Zmiany obsługi interesantów są następujące :

  1. Wejście tylko do kasy jest od strony postoju „TAXI”
  2. Pozostałe sprawy dotyczące między innymi ewidencji ludności, dowodów osobistych, odpadów komunalnych i innych wymagające osobistego spotkania z pracownikiem Urzędu będą załatwiane w drugim wejściu na parterze Urzędu ( wejście od strony płyty Rynku )
  3. Spotkanie z pracownikiem musi być uzgodnione telefonicznie lub elektronicznie – numery telefonów i adresy mailowe są umieszczone na drzwiach wejściowych .
  4. Przy okienku kasowym może znajdować się tylko 1 osoba.
  5. Druga osoba oczekująca do kasy może przebywać w sali przyległej do korytarza, w którym znajduje się kasa ( sala organizacji pozarządowych )
  6. Pozostałe osoby oczekujące do kasy pozostają na zewnątrz budynku.
  7. W podobny sposób będą załatwiane inne sprawy ( pkt. 2 ) w drugim wejściu do Urzędu – w korytarzu mogą przebywać tylko 2 osoby –  jedna załatwiana, druga oczekująca, pozostałe na zewnątrz.
  8. „Godziny dla Seniora” nie obowiązują przy załatwianiu w/w spraw.

Szanowni Państwo !

Ufam , że powyższe zasady przyjmą Państwo ze zrozumieniem, wykażą się Państwo rozsądkiem i dyscypliną pomimo trudnej sytuacji epidemicznej i atmosferycznej  ( okres zimowy ), co pozwoli kontynuować funkcjonowanie kasy po Nowym Roku.

Bezwzględnie proszę pamiętać o zakrywaniu nosa i ust i utrzymywaniu dystansu społecznego. Osoby nie posiadające osłon nosa i ust nie będą załatwiane.

/-/ Olgierd  Poniźnik

Burmistrz Gminy i Miasta

         Gryfów Śląski

Drukuj/generuj pdf

Na skróty