18.09.2011
Agnieszka Muszka

Dzień serca

Dzień serca

W dniu 25 września 2011 roku  Wielospecjalistyczny Szpital im. Jana Pawła II – Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu zaprasza na obchody Światowego Dnia Serca połączone z Białą Niedzielą oraz uroczystym otwarciem nowego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Wszyscy chętni będą mogli w tym dniu m.in. wykonać bezpłatne badania, skorzystać z darmowych porad wszystkich specjalistów WS SP ZOZ, zwiedzić nowy Szpitalny Oddział Ratunkowy i posłuchać prelekcji nt. nowości w dziedzinie sprzętu medycznego oraz zdrowej żywności. Dokładny program tej imprezy został umieszczony na stronie internetowej Urzędu Gminy (www.gryfow.pl), Szpitala w Zgorzelcu (www.spzoz.zgorzelec.pl) oraz tablicach ogłoszeniowych w mieście.

Burmistrz Gminy i Miasta Gryfów Śląski organizuje dla mieszkańców w tym dniu  bezpłatny wyjazd do Zgorzelca.   Wyjazd z Gryfowa spod Urzędu Gminy o godzinie 11.00, wyjazd ze Zgorzelca ok.  godziny 17.00.
Zapisy na wyjazd:  osobiście  w   Urzędzie Gminy i Gminy i Miasta  Gryfów Śląski w pokoju nr 4  lub pod numerem  75-78-13-552 w dniach od 19 do 22 września 2011 roku. Ilość miejsc ograniczona.

Ponieważ, od lipca 2012 roku, Gmina Gryfów Śląski zamierza współpracować z Wielospecjalistycznym Szpitalem im. Jana Pawła II w Zgorzelcu i  powierzyć zadania w zakresie ochrony zdrowia mieszkańców właśnie tej placówce medycznej , jest to bardzo dobry moment  aby mieszkańcy mogli zapoznać  się z  zakresem usług medycznych,  z których będą mogli korzystać w ramach tej współpracy.

Zapraszam do skorzystania z oferowanych usług zdrowotnych.

 

Burmistrz Gminy i Miasta
      Gryfów Śląski
(-) Olgierd Poniźnik

Drukuj/generuj pdf

Na skróty